• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Znacie jakiś program do twożenia gier???

VPS Starter Arubacloud
–14 głosów
840 wizyt
pytanie zadane 7 września 2016 w C i C++ przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Jaki program do tworzenia Gier 2D lub 3D wybrać ponieważ SFML mi nie działa.(Tylko bez unity)
2
komentarz 7 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tak, znamy. Nazywa się słownik ortograficzny :)

A na serio, to nie licz że będziesz mógł bezproblemowo tworzyć cudowne gry za pomocą programu typu drag n drop. Owszem, są takie programiki, ale nie polecam. Lepiej użyć prawdziwego programowania.

Od gier 3D nie zaczynaj, łatwiejsze będą 2D na początek.

A tak przy okazji: to co ci w tym SFML nie działa?
komentarz 7 września 2016 przez Emil Panecki Bywalec (2,100 p.)
Robię to co w tym poradniku i nic wyskakuje mi błąd biblioteki SFML-graphics (Mam 12 lat i dysgrafie i dysfunkcje...)

 

#edit

I nie oczekuję Jest  to co widzisz tylko np. coś do Pythona...
komentarz 7 września 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
"Robię to co w tym poradniku i nic wyskakuje mi błąd biblioteki SFML-graphics"
Wiele nam to mówi. "(Mam 12 lat i dysgrafie i dysfunkcje...)"
I to Cię zwalnia od użycia słownika?
2
komentarz 7 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Skoro masz jakieś dys...(coś tam, w których istnienie w 90% przypadków ludzi jakoś zbytnio nie wierzę), to tym bardziej powinieneś skorzystać ze słownika. No i skoro masz jakieś dysfunkcje, to może być ci ciężko pisać kompilujący się kod.

A jeżeli wyskakuje ci błąd (chociaż robisz jak w TYM poradniku, do którego linku nawet nie znamy), to zamiast się poddawać i szukać czegoś innego, powinieneś spróbować rozwiązać błąd. Jeśli uważasz że długo wytrzymasz bez choćby podejmowania próby naprawy błędu, to się mylisz.
1
komentarz 7 września 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Oczywiście, że tak. Takim dzieciom, jak i rodzicom, wmawia się, że dziecko jest chore i trzeba takiemu każde błędy usprawiedliwiać.
komentarz 7 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
Jesteś leń i tyle! Jakby Ci się chciało to byś zobaczył na google jak się piszę, a nie tłumaczył się dys.

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Zdecydowanie polecam Godot.
0 głosów
odpowiedź 7 września 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Unreal Engine 4
10
komentarz 7 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Po treści pytania wnioskuję, że jego autor sobie z tym programem nie poradzi.
komentarz 7 września 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
hehe xD
komentarz 7 września 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
Dostanie interfejs  UE 4 i yyy co ?
2
komentarz 7 września 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
I założy kolejny temat, z tym że dopisze że też nie UE, bo mu nie działa :D
0 głosów
odpowiedź 7 września 2016 przez DarthMazut Bywalec (2,990 p.)
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez krystian904 Mądrala (6,820 p.)
–1 głos
odpowiedź 11 września 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
edycja 11 września 2016 przez CzikaCarry

Jaki program do tworzenia Gier 2D lub 3D

 Hmm jeśli chodzi Ci o gry planszowe w formacie 3d to polecam to: http://printelize.com/pl/

@edit za co downvote? Przecież pytanie dotyczy gier, to, czy informatycznych / planszowych / towarzyskich, tego nie wiem.

komentarz 11 września 2016 przez niezalogowany
Wiesz - bynajmniej powinieneś wiedzieć, po treści pytania wnioskując .
komentarz 11 września 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Czyli powinienem się domyślić? Czyli jakbym był lekarzem, na forum ktoś napisałby, że brzuch mu boli to miałbym się domyślić, że ma raka trzustki? to osoba pytająca powinna zadać dokładne pytanie. Odpowiedź moją napisałem w celu humorystycznym, a także, aby zwrócić uwagę na to, że autor tematu albo sam nie wie czego chce, albo po prostu nie chce mi się napisać na klawiaturze dodatkowego jednego słowa.
komentarz 11 września 2016 przez niezalogowany
Nie mówię zupełnie o poprawności zadania pytania. To swoją drogą. Mam na myśli po prostu Twoją odpowiedź, bo mimo, iż pytanie jest źle zadane to każdy zdroworozumujący człek, który ma bynajmniej podstawowe pojęcie o IT(w tym przypadku gamedev) ogarnie co to sfml i co to unity.
komentarz 11 września 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
No dobrze, ale skoro on zadaje takie pytanie na forum, to zapewne w relacjach ze swoimi kolegami / koleżankami / rodziną też popełnia takie błędy. Wyobraź sobie sytuację: jest sobie dziewczyna, siedzi sobie na kanapie obok chłopaka. Na stole leżą 3 rodzaje ciastek: małe, średnie, i duże. Obydwoje jedzą sobie ciastka, i nagle dziewczyna mówi do chłopaka: "nie lubię dużych". Może to zabrzmieć co najmniej dziwnie, zwłaszcza, gdy obok niej siedzi jej ojciec, a ona ma 13 lat. Między innymi dzięki temu, że ludzie nie wyrażają się dokładnie tworzą się sytuacje takie jak ta:

https://www.youtube.com/watch?v=X4tWNBmrVmQ

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 393 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2020 w OpenGL, Unity przez jerk0 Użytkownik (540 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,250 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 416 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2016 w C i C++ przez czoperek Obywatel (1,060 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...