Witajcie! Mam formularz kontaktowy składający się z trzech pól: imie, email oraz treść wiadomości, formularz wykorzystuje bibliotekę Swiftmailer; czy moglibyście mi podpowiedzieć jak poradzić sobie z błędem pojawiającym się po naciśnięciu przycisku "wyślij" przy braku wypełnionych pól. Chciałem sobie z tym poradzić podobnie jak w filmach MZ poprzez isset() ale nie działa.
Poza tym czy trzeba walidować dane od użytkownika na poziomie php wykorzystując Swiftmailer?
Z góry dzieki
pozdrawiam!!