• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja ćwicząca rozumienie ze słuchu English

Object Storage Arubacloud
0 głosów
746 wizyt
pytanie zadane 5 września 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Cześć Poszukuje aplikacji na telefon android dzięki której będę mógł ćwiczyć moje rozumienie języka angielskiego że słuchu (gdyż jest z tym u mnie kiepsko) Najlepiej by było jakieś słówka / zdania do przepisania. Znacie coś takiego?

6 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 września 2016 przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
dualingo
komentarz 5 września 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Używam tej aplikacji jest spoko jednak tam to tylko jedno na kilka naście zadań a ja potrzebuje lepszego treningu. Oczywiście dziękuje za odpowiedź, a jeśli masz jeszcze jakieś propozycje to napisz ;) Dziękuje Ci
0 głosów
odpowiedź 5 września 2016 przez amiluke Obywatel (1,120 p.)
Na Play store wpisz British Council Podcasts, masz tam dlugie podcasty native speakerow. Jest tekst wiec mozna czytac/sluchac do tego poznać troche bardziej brytyjski akcent.
komentarz 5 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
But first think twice before you decide listening to the British accent - it's very hard and tough. For us, poles, the more natural accent is the American one - we grew up watching American movies.
komentarz 5 września 2016 przez amiluke Obywatel (1,120 p.)
Nie wiem czemu piszesz do mnie po angielsku ale jesli ktos mieszka w anglii lub chce się tam wybrac to chyba lepiej sie takiego akcentu osluchac. Nikt tu nie pisal o mowieniu z takim akcentem.
komentarz 5 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

To nie było do ciebie, tylko do osoby zakładającej ten temat.

Nikt tu nie pisal o mowieniu z takim akcentem.

I ja również... Ale słuchając brytyjskiego akcentu można sobie nieźle namieszać.

jesli ktos mieszka w anglii lub chce się tam wybrac to chyba lepiej sie takiego akcentu osluchac

No ale tego nie napisał, stąd taka moja uwaga.

0 głosów
odpowiedź 5 września 2016 przez Ares Obywatel (1,560 p.)
Vocabulary trainer jest też spoko
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
JEżeli chopdzi o samo słuchanie to polecam podcasty. A co do aplikacji zdecydowanie duolingo. Mozna także uzywać na komputerze.
0 głosów
odpowiedź 11 września 2016 przez niezalogowany
–2 głosów
odpowiedź 5 września 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 5 września 2016 przez jpacanowski

Było już podobne pytanie...
http://forum.pasja-informatyki.pl/169849/nauka-jezyka-angielskiego-sluchanie-i-rozumienie-w-rok-serial?show=169857#a169857

Nie widzę jednak sensu używania aplikacji, skoro są podcasty.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 236 wizyt
+1 głos
10 odpowiedzi 1,579 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 84 wizyt
pytanie zadane 22 września 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...