• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak dodać CMS do statycznej strony HTML?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,147 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez Wookiee Użytkownik (980 p.)
Witam,

Chciałbym dodać CMS do mojej strony HTML. Użyłem tylko HTML i CSS i chciałbym dodawać do niej wpisy bez ingerowania w kod źródłowy. Jestem początkującym webmasterem, amatorem. Jeżeli ktoś zna jakiś filmik gdzie to pokarzą to będę wdzięczny.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
Nie wiem jak chcesz zrobić cms'a nie zmieniając nic w kodzie..

Poczytaj o php, bazach danych oraz o systemie szablonów przydana rzecz podczas wyświetlania dynamicznych danych na stronie :)

A jeżeli nie jesteś gotowy na coś takiego to po porstu zainstaluj gotowego cms'a np. wordpress, joomla..
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Wookiee Użytkownik (980 p.)
Jak będę dodawał CMS to wiem, że będę zmieniał kod ale później kiedy będę chciał dodać jakiś wpis to nie będę musiał wchodzić w kod strony i tam tego robić.
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Wookiee Użytkownik (980 p.)
I z WS mam problem ponieważ nie wiem jak załadować go na moją stronę. Nie mam żadnego hosta ani domeny więc musze to zrobic jakoś na XAMP ? Nwm jak:/
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
Nie. Będziesz pobierał dane z bazy a później wyświetlał je na stronie, więc wszystko będzie odbywało się dynamicznie..
+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Zrób swój szablon do Wordpressa :)
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Co to ma wspólnego z tematem?
komentarz 28 sierpnia 2016 przez RegularLemon Stary wyjadacz (12,280 p.)
Można przerobić statyczny HTML na szablon do WP.
+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
0 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez Jan Zantos Użytkownik (700 p.)
Rozważ taką opcję: wklej to zapytanie w wyszukiwarkę w temacie xampp-a https://m.youtube.com/watch?v=jEo-RVOBKCc&itct=CBEQpDAYBSITCJLEjvGX5M4CFVSeHAodVQMJIVISd29yZHByZXNzIGxvY2FsIHBs&client=mv-google&gl=PL&hl=pl co dalej? To zależy co chcesz osiągnąć. Jak masz www w HTML to spokojnie przeniesiesz treść na wordpressa. Potem eksport na serwer jeśli chcesz to upublicznić. Albo rob od razu na serwerze, wybór propozycji jest ogromny. Pisałem z telefonu.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 547 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2015 w PHP przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,131 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 225 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2016 w PHP przez Kuba Skoneczny Obywatel (1,780 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...