• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Korepetycje z Matematyki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
612 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Offtop przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Witam mam 15lat więc idę właśnie do 3 klasy gimnazjum i chciałbym robić korepetycje z matematyki.Mam bardzo dobre oceny z tego przedmiotu oraz dogłębne opanowane wszelkie dotychczas przerobione tematy posiadam wiedzę na poziomie liceum.Uczyłem już moich kolegów chodzili do mnie regularnie byli zachwyceni mówili że bardzo dobrze przekazuje wiedzę.Mam kilka pytań:

Robić te korepetycje tylko dla podstawówki czy może jeszcze dla Gimnazjum?

Ile pieniędzy brać za godzinę lekcji?

Jest sens robić takie korepetycje?

Jestem pewny że niektórzy pomyślą sobie że osoby z podstawówki nie potrzebują takich korepetycji ale ja uważam że w tym wieku szczególnie potrzeba takich korepetycji żeby potem nie mieć zaległości :)

4 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Uwazaj na skarbowke ! :D Bo sie przyczepia ze mlody zaradny czlowiek chce sobie dorobic i zaraz Ci zarzuca okradanie państwa na x milionów:D
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Hahahaha :D
+2 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Jak najbardziej udzielaj korków, ale z materiałem z liceum to się troszkę rozpędziłeś. smiley

komentarz 28 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Widzę z lieceum nie potrafie tak w 100% no jestem w stanie napisać maturę z matematyki podstawowej na jakieś 70% myślę że jak na 3 klasę gimnazjum to jest fajny wynik ale za rozszerzenie chyba sam się nie nauczę tak dobrze :/ Więc korki dla liceum odpuszczam
komentarz 28 sierpnia 2016 przez niezalogowany
akurat matura podstawowa na 70% to nie jest dobry wynik, jeśli ktoś się stara to będzie celował ponad 80, najlepiej 100 ;)
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Jak będę miał ją pisać sam będę całował na 100% ale z rozszerzenia.Niestety muszę się uczyć sam do konkursów też nikogo nie ma więc wszytko uczę się sam
2
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Jeśli chodzi o matematykę o największe zaległości masz w skromności

komentarz 28 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Kiedyś nie doceniałem swoich możliwości i nic nie zyskiwałem :(
+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Oczywiście, że jest sens dawać takie korepetycje, głównie dla swojego samorozwoju. Jeśli masz możliwość dawać je na poziomie gimnazjum i rzeczywiście nie masz problemów z tym materiałem, to podstawówkę sobie odpuść, Jeśli chodzi o koszt lekcji, to wiadomo - żeby być konkurencyjnym w stosunku do wykwalifikowanych nauczycieli nie możesz wymagać zbyt wiele, ale zbyt niska cena też nie jest dobra bo sugeruje słaby poziom lekcji. Zaczął bym od 15-20zł za godzinę
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Skoro posiada wiedzę na poziomie Liceum to jaki sens udzielać korepetycji dla gimnazjum.
+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Rób dla Liceum.

Kasa ? Zależy w jak dużym mieście mieszkasz.

Czy jest sens ? Jak potrzebujesz kasy to tak/
komentarz 28 sierpnia 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)

Masz przykładowe trudniejsze zadanie z trygonometrii. Jak takie zadania umiesz liczyć to tak, bierz się za korki bo warto.

komentarz 28 sierpnia 2016 przez niezalogowany
@manjaro akurat ten dowód należy do jednych z prostszych
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
A w liceum były trudniejsze ? Bo nawet nie pamiętam.
komentarz 28 sierpnia 2016 przez niezalogowany
zależy jaki masz zbiór, są  i trudniejsze, ten dowód jest bardzo schematyczny, wystarczy znać zasady trygonometrii i podstawiasz aż wyjdzie Tobie prawa strona
komentarz 28 sierpnia 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Zadania z rozszerzenia zestaw III potrafią człowiekowi zszarpać nerwy ;) Przy zestawie II już się trzeba nagłowić sporo.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2023 w Matematyka, fizyka, logika przez rafal8888 Nowicjusz (120 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...