• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaka książka działaniu komputera na początek?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
983 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Mivvat Początkujący (250 p.)
Cóż, od czego by tu zacząć... Więc interesuję się informatyką i chciałbym pogłębić swoją wiedzę o komputerach, a dokładnie o jego podzespołach. Chciałbym dokładnie się dowiedzieć jak działają i funkcjonują. Nie znalazłem żadnej książki, która by mnie satysfakcjonowała poza Anatomią PC.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez Pablito Nowicjusz (200 p.)
Jest taka książka...:) Świetna ale i wymagająca, autor to znana postać - Gynvael Coldwind a tytuł "Zrozumieć programowanie". Jest do kupienia na stronie Pwn. Sam czytam ją czas jakiś i zawsze znajdę masę ciekawych szczegółów o komputerach. Polecam :)
komentarz 27 sierpnia 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,410 p.)
Bardzo dobra książka, ale dla osób, które już mają pewną wiedzę o działaniu komputera.
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Pablito Nowicjusz (200 p.)
Pewnie, ale tę wiedzę zdobywa się stopniowo. Mnóstwo szczegółów tam podanych nie zrozumie się od razu, dlatego można do niej wracać co jakiś czas i za każdym razem dodawać kolejną cegiełkę do własnej wiedzy. Ilość informacji w niej zawartej może przytłoczyć kogoś nieobeznanego, no ale taka to jest przecież droga - "Per aspera ad astra" :)
komentarz 14 grudnia 2016 przez Bodziu Obywatel (1,250 p.)

Zainteresowała mnie ta książka już chyba wiem co chce pod choinkę wink.

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 227 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 569 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2016 w JavaScript przez BluK Początkujący (410 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 797 wizyt
pytanie zadane 24 listopada 2017 w C i C++ przez PirchHD Obywatel (1,730 p.)

92,550 zapytań

141,392 odpowiedzi

319,519 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...