• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zaktualizowałem do Windowsa 10. Czy mogę zainstalować coś innego?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
374 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Witam.

Mam teraz Windowsa 10 zaktualizowanego z 8.1. Czy jeśli zainstaluje sobie Linuxa i później będę chciał instalować Windowsa 8.1 to pojawi mi się ponownie możliwość aktualizacji do 10?

Wiem, że odpowiedź na to pytanie gdzieś jest, ale ja za nic w świecie nie mogę znaleźć w internecie odpowiedzi pewnej na 100%.

Pozdrawiam.

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez niezalogowany
już nie ma komunikatu o win 10
komentarz 27 sierpnia 2016 przez unknown Nałogowiec (39,560 p.)
Możliwoś update'u do Windows'a 10 skończyła się pod koniec lipca.
komentarz 27 sierpnia 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Tak, ale nie ma tego dla ludzi, którzy nie zaktualizowali Windowsa, a nie wiem jak to wygląda gdy ktoś zaktualizował i chce instalować ponownie system sprzed aktualizacji, bo taki ma na płycie.
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez Comandeer Guru (600,810 p.)
A czemu nie możesz mieć Windowsa obok Linuksa?
komentarz 27 sierpnia 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Mogę, ale ostatnio gdy próbowałem to zrobić, to podczas instalacji wyskoczył błąd i nie mogłem zbootować ani Linuxa ani Windowsa.
komentarz 27 sierpnia 2016 przez Comandeer Guru (600,810 p.)

Mnie na to pomógł https://sourceforge.net/p/boot-repair-cd/home/Home/ + później zainstalowałem Refinda zamiast gruba. I działa ;)

komentarz 27 sierpnia 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Dziękuję za informację, ale dalej poczekam aż upewnię się co do mojego zapytania. :)
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Upgrade do windows10 znaczy tyle, że Twój klucz z 8.1 będzie teraz pasował do dziesiątki, a więc na tym kluczu możesz zainstalować 10, ale nie poprzedni system (przed upgrade)

 

Ściągnij sobie obraz płyty do 10 lub zgraj za pomocą programu.
0 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Już minęło ponad rok od opublikowania Windowsa 10 teraz już nie ma możliwości do instalacji Windows 10 z promocji :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 107 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,250 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 459 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2015 w Systemy operacyjne, programy przez jared Gaduła (3,600 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...