• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

McAfee - problem z instalacją

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
2,749 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
Witam,

Parę dni temu zakończył się bezpłatny okres użytkowania antywirusa McAfee, więc dzisiaj postanowiłem zapłacić aby dalej korzystać z programu. Po dokonaniu przelewu ,ponownie aktywowano moją subskrybcję, ale niestety niemożliwe było ustawienie skanowania w czasie rzeczywistym (po wybraniu tej opcji włączała się na 2 sekundy, po czym wyłączała). Postanowiłem ponownie zainstalować program (po dokonaniu wpłaty otrzymałem maila z linkiem do pobrania programu) ,lecz podczas instalacji wyskakuje powiadomienie - "Nie można było zainstalować żadnej funkcji zabezpieczeń dołączonej do oprogramowania. Aby naprawić ten problem spróbuj zainstalować ponownie program". Niestety próbowałem zainstalować go już 3. raz i nadal efekt jest taki sam. Macie może jakieś pomysły ?

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 27 sierpnia 2016 przez Toxc Mądrala (7,060 p.)

http://service.mcafee.com/FAQDocument.aspx?lc=1033&id=TS101331

Parę dni temu zakończył się bezpłatny okres użytkowania antywirusa McAfee, więc dzisiaj postanowiłem zapłacić aby dalej korzystać z programu.

McAfee to słaby antywirus lepiej było kupić ESET NOD32 wink

komentarz 27 sierpnia 2016 przez VascoCabeza Użytkownik (700 p.)
Popieram McAfee nie jest dobry, sam go miałem i nie byłem zadowolony ;).
komentarz 27 sierpnia 2016 przez DawidSitnik Nowicjusz (160 p.)
Niestety teraz jest już za późno na kupowanie innego :) Wielkie dzięki za pomoc, zrobiłem krok po kroku tak jak w linku i wszystko działa jak powinno :)
komentarz 30 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Polecam również Kaspersky smiley

0 głosów
odpowiedź 13 września 2016 przez tymmso Początkujący (360 p.)
też bym tego mcaffe się pozbył, ostatnio mieli spory problem z aktualizacją do nowej wersji windowsa, chyba trzeba było kilka tygondni czekać
0 głosów
odpowiedź 14 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Odradzam osobiście mcafee. Same problemy z nim miałam.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 163 wizyt
pytanie zadane 21 grudnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Sylwia Mazur Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 500 wizyt
pytanie zadane 22 lutego 2018 w Systemy operacyjne, programy przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,444 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...