• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zabawne objawy malware

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
426 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2016 w Offtop przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Witam! Pytanie zadałem w kategorii Offtop, ponieważ uznałem, że do tej pasuje najbardziej. Czy znacie jakieś śmieszne objawy zainfekowania wirusami? Wiem, że wirus na dysku to problem, ale nic nie szkodzi, aby trochę się pośmiać.

PS. Nie nabijam punktów, ostatnio interesuję się bezpieczeństwem komputerów.
2
komentarz 25 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

ostatnio interesuję się bezpieczeństwem komputerów

Serio osoby zajmujące się bezpieczeństwem komputerów interesują tylko śmieszne objawy wirusów? ;)

1
komentarz 25 sierpnia 2016 przez niezalogowany
a kto powiedział, że go tylko to interesuje?
komentarz 25 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Sam tak napisał:

Czy znacie jakieś śmieszne objawy zainfekowania wirusami?

Nie widzę, aby zawarł jakiekolwiek inne kwestie w pytaniu. Nie widzę nawet innych pytań związanych z bezpieczeństwem. 

komentarz 25 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Rzeczywiście w pytaniu nie zwróciłem uwagi na inne kwestie bezpieczeństwa, ponieważ tematu o tym na Forum już są. Jednak interesuję się nie tylko bezpieczeństwem. Interesuję się ogólnie informatyką i programowaniem, tylko po prostu w ostatnich dniach bardziej​ pasjonuje mnie bezpieczeństwo i rzeczy z tym związane. Pozdrawiam!

1
komentarz 25 sierpnia 2016 przez niezalogowany
On się tylko spytał o zabawne objawy, to wcale nie oznacza, że się nie interesuje i nie ma obszernej wiedzy w tym zakresie.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Ostatnio (jakies 3 mies temu) zaczęło mi w tle puszczać dźwięki z reklamy maści na hemoroidy :D
komentarz 25 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Haha smiley​ Co to za wirus?

komentarz 25 sierpnia 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Jakieś adware, już nie pamiętam :D
komentarz 25 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Standard smiley

+2 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
komentarz 25 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Świetna odpowiedź, dzięki. smiley

+2 głosów
odpowiedź 25 sierpnia 2016 przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)
Wirus watykańczyk ma dosyć nietypowe działanie.
komentarz 25 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)

Masz rację. Dzięki za odpowiedź! smiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 679 wizyt
pytanie zadane 15 października 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 395 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 573 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...