• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zakup Drukarki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
331 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

Cześć, wakacje się powoli kończą a mi potrzebna jest drukarka.

Potrzebuje takiej drukarki która będzie drukowała wyraźny biały tekst na czarnym tle, jak i również wyraźny czarny tekst na białym tle, chciałbym żeby drukarka miała też funkcję skanowania.

Oczekiwania:

  • Drukowanie wyraźnego białego tekstu na czarnym tle. Czcionka (4 px)
  • Drukowanie wyraźnego czarnego tesktu na białym tle. Czcionka (4 px)
  • Funkcja skanowania

Budżet: 200 PLN

komentarz 28 sierpnia 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
edycja 28 sierpnia 2016 przez mbabane
takie male czcionki beda lepiej wygladaly na papierze fotograficznym.

A drukowanie bialego kolory chyba nie jest takie proste ze zwyklymi tuszami, a w zasadzie jest niemozliwe (chyba ze zrobisz odwrotnie tzn. wydrukijesz czarne tlo a czcionke ustawisz na kolor bialy, wtedy "wydrukujesz" biala czcionke - ale czarnego tuszu bedzie szlo bardzo duzo)

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 sierpnia 2016 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
http://allegro.pl/drukarka-urzadzenie-3w1-hp-deskjet-2130-pelnetusze-i5806952945.html

Mój kolega ma taką i jest z niej bardzo zadowolony :)
komentarz 28 sierpnia 2016 przez Pietrak Pasjonat (18,850 p.)
Miałem 2 z tej serii. Wylądowały w koszu sprawne, bo zestaw tuszy kosztował tyle co drukarka.
0 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2016 przez Moonshine Mądrala (6,360 p.)
Kwestia skanera psuje perspektywę kupna używanej drukarki laserowej. Dobrą używkę kupisz w granicach 200-300zł z przebiegiem około 30 tysięcy wydrukowanych arkuszy, jeśli jest to jakiś model przeznaczony dla firm, wydrukuje Ci jeszcze 5 razy tyle, po czym pewnie będzie konieczny przegląd i jakiś drobny remont, możliwe że folia grzałki.

Jakbyś się zdecydował na takie rozwiązanie to toner do takiej drukarki to kwestia modelu, do starszych modeli hp, ceny tonerów zaczynają się od 15zł, za 40zł, otrzymasz toner w miarę dobrej jakości, według producenta starczający na wydruk około 8500 arkuszy.

Przemyśl bo może warto, sam niedawno stanąłem przed taką decyzją zaraz po zepsuciu się 2 letniego wielofunkcyjnego Brothera, i zdecydowałem się zakupić starszy model drukarki, z 30 tysięcznym przebiegiem.
0 głosów
odpowiedź 29 sierpnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Zakupiłem Canon-a MG5750, i jestem zadowolony z efektów :)
0 głosów
odpowiedź 3 lutego 2017 przez vkodi21 Nowicjusz (140 p.)
A ja się podpinam pod pytaniem i jeśli pozwolicie dopytam się o drukarkę 3D. czy ktoś z Was ma taką? Planuję sobie kupić ale nie wiem od czego zacząć, czy ktoś może polecić jakiś konkretny model? Znajomy ma taką: http://3dfly.pl/oferta/drukarki-3d-i-filamenty/drukarka-3d/2-drukarka-3d---kreator-motion---3dfly.html i chwali sobie. Jak myślicie?
komentarz 3 lutego 2017 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Może poczytaj opinie o tej drukarce?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 11 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 97 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez yapyap Obywatel (1,730 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2021 w Sprzęt komputerowy przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...