• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

[Angular] Alternatywa dla ng-include

Object Storage Arubacloud
0 głosów
198 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2016 w JavaScript przez tajemniczyPan Nowicjusz (140 p.)
edycja 24 sierpnia 2016 przez tajemniczyPan

Cześć

Mam taką sytuację - tworzę sobie templatke w pliku .js którą wrzucam do tablicy po czym wyrzucam tablicę do HTMLki tworząc z tego widok. Są to opcje slelecta generowanych przy użyciu angulara - sciąga parametry od każdej opcji i dla każdej z osobna generuje button. Staram się znaleźć alternatywę dla tego rozwiązania i potrzebuje doradztwa. 

Chcę wydzielić tworzenie templatek z pliku .js. -> pozostawić ten kod który jest obecnie tylko wrzucać w tablice pliki .html. Starałem się trochę oszukać system :
 

option = [ 
    '<div ng-include="templatka.html"></div>'
]


ale pojawia się problem, wyrzuca mi surowy kod tak jak jest w tablicy.

obecny schemat templatki; 

'<li>',
	'<button class="select-option" data-value="' + value + '">',
		'<span class="select-label">' + label + '</span>',
	'</button>',
'</li>'



Konkretniej nie zależy mi na tym żeby wpasować to wszysstko w proces tego kodu, ale rozwiązanie jak za pomocą Angulara do indexu wrzucić coś z przykladowwego template.html tym samym odczytując wszystkie zmienne 
 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
ng-view istnieje jeszcze

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 785 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2017 w JavaScript przez Vorex444 Dyskutant (9,610 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 144 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2022 w JavaScript przez Bartek030 Obywatel (1,460 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 413 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2022 w PHP przez jamie80 Początkujący (320 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,476 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...