• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuje konsoli MOBILNEJ

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
294 wizyt
pytanie zadane 23 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
Jaką polecacie, interesują mnie gry sportowe, fabularne, wyścigi, wiedzminy, fallouty itp.

Widziałem:

Nivida SHIELD:

I tu pytania, czy długo wam chodzi na baterii, ile pobiera internetu miesięcznie na gry itp.

Vita:

Wychodzą jeszcze jakieś gry na nią?

Jestem gotów na propozycje :D, Piszcie jakie wady i zalety mają konsole :D I czy trzeba jeszcze płacić jakiś abonament ;D

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
Na ta chwilę jedyną sensowną przenośną konsola jest telefon. Wolałbym dołożyć trochę więcej, i mieć porządny mocny telefon który uciągnie mi gry na emulatorach niż taszczyć ze sobą kolejną konsole. Na Vite nadal wychodzą nowe gry, ostatnią jaka wyszła były chyba Lego Gwiezdne wojny. Tu wyjdzie zlekka moja hipokryzja ale nadal czasami używam PSP z oryginalną płytką GTA Chinatown Wars. Nie chcę kupować nowego telefonu, ale z drugiej strony nie gram aż tyle w podróży. Nvidia shield to dobra jak nie bardzo dobra propozycja do mobilnego grania. Dodatkowo można byłoby dokupić jakiś wielki power bank, z 10 Ah jak nic.
komentarz 24 sierpnia 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
A może jakiś tablet z windows 10 (typu microsoft surface pro 3/4) z 8 gb ram? Podłączył pada i bym grał, co o tym sądzicie?
komentarz 24 sierpnia 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
Jak cię stać na surface to czemu nie, ale za takie pieniądze szukałbym już laptopa. Z mojego szybkiego wyszukiwania wyszło, że wersje 3 i 4 zaczynają się od trochę ponad 2000zł a kończą na nawet 8,500 zł. Chyba, że myślisz o używanym
komentarz 24 sierpnia 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
To co polecasz do mobilnego grania?
1
komentarz 24 sierpnia 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)

Prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna... KLIK ponad 9k gier w jednej małej obudowie ^^
Teraz tak serio, byłbym za nvidia shield ewentualnie jakiś laptop ale to może być mało wygodne do podczas jazdy pociągiem czy samochodem (jako pasażer oczywiście) no i pograsz sobie z 2-3 godzinki bez zewnętrznego zasilania. 

komentarz 24 sierpnia 2016 przez xandros Nałogowiec (29,450 p.)
Ferdu, you make my day :DDDDD
0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2016 przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
@Refresh

Podobne pytania

+2 głosów
13 odpowiedzi 955 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez iWantCode Bywalec (2,170 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 413 wizyt
pytanie zadane 26 września 2021 w C# przez Joh Początkujący (300 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 722 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2021 w JavaScript przez Kytrap Początkujący (390 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...