• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak dodać SFMLa do projektu w Qt Creator?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
457 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w C i C++ przez sngl00 Obywatel (1,110 p.)

Wersja SFML, którą używam to 2.3.2 - GCC 4.8.1 TDM (SJLJ) 32-bit. Nie wiem co po kolei zrobić, aby móc korzystać z tej biblioteki w Qt Creatorze. Szukałam jakiś tutoriali, ale nie ma tego za dużo, a jak już to do starszych wersji. Znalazłam coś takiego: https://github.com/SFML/SFML/wiki/Tutorial:-Link-SFML-with-Qt-Creator ale nie wiem gdzie dokładnie do katalogu projektu skopiować pliki .dll i mi to nie działało, chociaż na różne sposoby próbowałam. 

komentarz 23 sierpnia 2016 przez sngl00 Obywatel (1,110 p.)

Takie błędy mi wyrzuca:

 

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski

Przecież masz jak na tacy napisane co zrobić. Nawet nie wiem co jeszcze uprościć aby tobie napisać ;)

Tylko pamiętaj, aby do pliku .pro dodać QT -= core aby linker nie próbował linkować bibliotek Qt.

komentarz 22 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Przepraszam, nie doczytałem o plikach DLL. Po prostu tyle było pytań nt. instalacji biblioteki SFML. Nie mam jak sprawdzić. Kilku tu znawców jest i pewnie już śpią skoro nikt jeszcze nie odpowiedział, więc odśwież pytanie jutro ;)
komentarz 23 sierpnia 2016 przez sngl00 Obywatel (1,110 p.)
edycja 23 sierpnia 2016 przez sngl00
Ok, dzięki.
0 głosów
odpowiedź 23 sierpnia 2016 przez sngl00 Obywatel (1,110 p.)
up!

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 362 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 222 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2018 w C i C++ przez HappyEnd Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 346 wizyt

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,561 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...