• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy istnieje modyfikacja do gry Portal 2 która zmienia wszystkie poziomy, ale zostawia fabuła etc. ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
223 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w Offtop przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Czy istnieje modyfikacja do gry Portal 2 która zmienia wszystkie poziomy, ale zostawia fabuła etc. ?

Przeszedłem portala 2 już 12 razy (serio) chciałbym aby wszystkie chembery były inne abym musiał pomyśleć znowu przy kolejnym przechodzeniu tej wspaniałej gry :P Jeżeli istnieje taka modyfikacja to byłbym bardzo, bardzo wdzięczny za podesłanie mi jej :)

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 22 sierpnia 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
W warsztacie steam masz dostępne mapy zrobione przez community.

https://steamcommunity.com/app/620/workshop
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
ale czy istnieje tam taka o której mówiłem ?

Bo szukałem i nie mogłem znaleźć
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)
Wydaje mi się, że nie, bo nikt za darmo głosu glados nie będzie podkładał :) Chyba, że wyjdzie jakiś oficjalny dodatek do gry w co wątpię, albo twórcy poziomów będą mieli kasy, aby tej osobie zapłacić za "wypożyczenie" swojego głosu.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Domekzcpp Początkujący (360 p.)
Chyba nie rozumiesz o co mi dokładnie chodzi.

Całe audio, postacie, animacje i fabuła miały by być z oryginału. Tylko zmieniały by się poziomy, ich rozwiązania. Nikt nic nie musi podkładać, to po prostu zmiana poziomów w work shopie jest pełno tego typu rzeczy, tylko ja nie mogę znaleźć tego o czym ci mówię.

Podobne pytania

+1 głos
5 odpowiedzi 1,020 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2016 w Offtop przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 13,544 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 183 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2020 w PHP przez flclflcl Nowicjusz (200 p.)

92,757 zapytań

141,679 odpowiedzi

320,429 komentarzy

62,101 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...