• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c# problem z antywirusem

Object Storage Arubacloud
+1 głos
294 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2016 w C# przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Witam.

Problem jest taki. Są 2 programy jeden to server i przesyła dany program do klienta drugi to klient i odbiera dany program po czym dodaje wpis do rejestru aby dany program był uruchamiany przy autostarcie. Nie wiem czemu ale antywirus(ja mam AVG) wywala że jest to wirus i chce go usunąć, wiecie może jak ominąć ten komunikat?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
Gdy wywala ci komunikat jest tam więcej opcji zobacz co tam się kryje i daj znać. Dawno tego komunikatu nie widziałem więc dokładnie nie pamiętam.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)

Wypisuje coś takiego: "Ogólna detekcja behawioralna"

I pod linkiem więcej informacji jest coś takiego: link

komentarz 22 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
Spróbuj może dodać ten przypadek do wyjątków w programie, albo zmień antywirus. Niektóre antywirusy są dość nachalne i nie da się takich powiadomień wyłączyć.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
Ty wiesz o czym ja mówię?

Piszę program i antywirus nie może wywalać że jest to wirus na żadnym komputerze a nie tylko na tym na którym testuję. Co z tego że dodam do wyjątków jak na innym też będzie komunikat.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
A to bardzo przepraszam, źle zrozumiałem.
0 głosów
odpowiedź 19 września 2016 przez Mariusz0 Początkujący (300 p.)
Bo to AVG, albo wirus naprawdę. Miałem kiedyś podobną sytuację, myślałem że komp zgłupiał, niestety był to wirus o czym się przekonałem jak raz nie mogłem w ogole uruchomić kampa. Na szczęście znam dobry serwis Redicreo, gdzie mi szybko pomogli i nie utraciłem żadnych danych :)
komentarz 20 września 2016 przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
O czym ty mówisz, nie napisałem wirusa a AVG błędnie uznało że nim jest.

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2020 w C# przez Bartek12 Mądrala (5,510 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 399 wizyt

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,531 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...