• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

c# problem z antywirusem

+1 głos
176 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2016 w C# i .NET przez jankustosz1 Pasjonat (19,730 p.)
Witam.

Problem jest taki. Są 2 programy jeden to server i przesyła dany program do klienta drugi to klient i odbiera dany program po czym dodaje wpis do rejestru aby dany program był uruchamiany przy autostarcie. Nie wiem czemu ale antywirus(ja mam AVG) wywala że jest to wirus i chce go usunąć, wiecie może jak ominąć ten komunikat?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
Gdy wywala ci komunikat jest tam więcej opcji zobacz co tam się kryje i daj znać. Dawno tego komunikatu nie widziałem więc dokładnie nie pamiętam.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jankustosz1 Pasjonat (19,730 p.)

Wypisuje coś takiego: "Ogólna detekcja behawioralna"

I pod linkiem więcej informacji jest coś takiego: link

komentarz 22 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
Spróbuj może dodać ten przypadek do wyjątków w programie, albo zmień antywirus. Niektóre antywirusy są dość nachalne i nie da się takich powiadomień wyłączyć.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez jankustosz1 Pasjonat (19,730 p.)
Ty wiesz o czym ja mówię?

Piszę program i antywirus nie może wywalać że jest to wirus na żadnym komputerze a nie tylko na tym na którym testuję. Co z tego że dodam do wyjątków jak na innym też będzie komunikat.
komentarz 22 sierpnia 2016 przez testashur Użytkownik (520 p.)
A to bardzo przepraszam, źle zrozumiałem.
0 głosów
odpowiedź 19 września 2016 przez Mariusz0 Początkujący (300 p.)
Bo to AVG, albo wirus naprawdę. Miałem kiedyś podobną sytuację, myślałem że komp zgłupiał, niestety był to wirus o czym się przekonałem jak raz nie mogłem w ogole uruchomić kampa. Na szczęście znam dobry serwis Redicreo, gdzie mi szybko pomogli i nie utraciłem żadnych danych :)
komentarz 20 września 2016 przez jankustosz1 Pasjonat (19,730 p.)
O czym ty mówisz, nie napisałem wirusa a AVG błędnie uznało że nim jest.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 2,162 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 248 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Wojtek Palka Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 193 wizyt
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

66,384 zapytań

113,137 odpowiedzi

239,497 komentarzy

46,641 pasjonatów

Przeglądających: 294
Pasjonatów: 2 Gości: 292

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...