• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Technik teleinformatyk czy technik informatyk?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
862 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez czoperek Obywatel (1,060 p.)
Witam.
W przyszłym roku kończę gimnazjum i zastanawiam się nad wyborem szkoły(interesuje mnie programowanie), czytałem że najlepiej pójść do technikum informatycznego, jednak mieszkam w niewielkim mieście w którym nie ma takiej szkoły, jest jednak teleinformatyk a najbliższe technikum informatyczne jest 50 km od mojego miejsca zamieszkania.
Moje pytanie brzmi: Czy po technikum teleinformatycznym poradzę sobie na studiach programistycznych?
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Jeśli mogę zapytać... Taki wybór masz w Szczecinie. Nie jesteś ze Szczecina? cheeky

1
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Technik telekinetyk
komentarz 20 sierpnia 2016 przez czoperek Obywatel (1,060 p.)
Nie. Nie jestem ze Szczecina, mieszkam 50 km(nie całe) od Krakowa.
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Bo u nas to taka piosenka jest znana laugh

Trzech synów matka miała,
Dwóch słynęło z mądrości,
A trzeci co był głupi poszedł do łączności.

komentarz 20 sierpnia 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
Piosenka Czarusia :D

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez erx700 Gaduła (3,430 p.)
Było już dziesiątki takich pytań, a za każdym razem odpowiedź jest taka sama. Jak chcesz umieć programować to musisz sam się za to wziąć. Wybór szkoły ma małe znaczenie. Po drugie porównaj sobie wyniki matury z informatyki liceum i technikum. Według mnie nie warto tracić czasu na technikum.
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
dokładnie
0 głosów
odpowiedź 20 sierpnia 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
Ludzie po ogólniaku sobie radzą a po technikum sobie nie poradzisz?
komentarz 20 sierpnia 2016 przez czoperek Obywatel (1,060 p.)
Moje pytanie brzmi: jakie technikum wybrać?
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Barttyyy Gaduła (4,680 p.)
Chłopie skąd mam wiedzieć co ci w duszy gra... Ta decyzja należy tylko do ciebie i oczywiście twoich rodziców, nikt ci nie odpowie na to pytanie, sam zadecydować musisz
komentarz 20 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Możesz nawet budowlane wybrać. Jak się nie będziesz uczył w domu to nie będziesz umiał programować.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 633 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Lesteter Nowicjusz (180 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 6,615 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 270 wizyt

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...