• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zaproszenie do wypróbowania aplikacji

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez Adrian Michałek Początkujący (260 p.)

Witam!

Dokładnie dzisiaj skończyłem jeden z moich największych projektów i chciałem zaprosić państwa do wypróbowania aplikacji pod kątem sprawdzenia czy program się nie "wysypuję".

Program nazywa się "investing". W oknie aplikacji wpisujemy sumę pieniędzy jaką chcemy uzyskać oraz wybieramy rodzaj waluty [PLN, EUR, USD, GBP], niżej dodajemy nasz zysk bądź stratę, ustawiamy koszt, określamy częstotliwość występowania danej akcji oraz walutę w jakiej występuję.

Paskowi pieniężnemu możemy nadać nazwę, na koniec wygląda to mniej więcej tak -> cost: 2000zł| name: Job| period: mounth| currency: PLN. Szczegółowo opisałem to na github'ie. Link https://github.com/Adriqun/Portfolio/tree/master/Investing%20CPP%2C%20SDL2

Dziękuję za twoją odpowiedź - pozdrawiam Adrian.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 18 sierpnia 2016 przez fifi3000 Nowicjusz (230 p.)

Cześć,

co do wysypywania, to nic takiego nie miało miejsca. Jednak mam parę uwag jeśli chodzi o UX (pewnie feedback się przyda):

1. Moim zdaniem, warto wskazać wyraźnie gdzie należy wpisać żądane wartości.
  2. Zamiast 'cost' użyłbym 'expenses' i 'income'. Albo po prostu zrezygnować z oznaczenia. Kolor jest już i tak wystarczającą sugestią.
  3. Wydaje mi się, że po ustawieniu waluty i cyklu warto gdzieś to pokazać. Tak, żebym nie musiał klikać drugi raz, w razie gdybym zapomniał co wybrałem.
  4. Spoko, pomysł jest ciekawy i ma swoją niszę. Może stworzyć na bazie tego apkę do zarządzania budżetem domowym? Gdybym codziennie miał styczność z dwiema walutami na pewno bym czegoś takiego potrzebował.

Piątka!

komentarz 19 sierpnia 2016 przez Adrian Michałek Początkujący (260 p.)
Dzięki wielkie!

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 129 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2019 w C i C++ przez PYTAJĄCYproszePOMOC Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w C i C++ przez CPP_Newbie Użytkownik (770 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 646 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2020 w Nasze projekty przez luxon980130 Nowicjusz (130 p.)

92,761 zapytań

141,685 odpowiedzi

320,485 komentarzy

62,105 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...