• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Grafik, nabór :)

Object Storage Arubacloud
+1 głos
444 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
edycja 17 sierpnia 2016 przez Ehlert

Witam,

poszukuję graphic-designera (grafika rastrowa) do udziału w projekcie. Zależy mi, aby była to osoba samodzielna, pomysłowa i mogła zaimponować małym portfolio smiley

Kto: Ja :)
Kogo: Graphic-designer
Projekt: Gra 2d
Wymagania:

  1. Portfolio
  2. Bardzo dobra obsługa Ps/Gimpa (z naciskiem na Gimpa)
  3. Pomysłowość
  4. Znajomość gita

Mile widziane:

  1. Tablet graficzny
  2. Znajomość frontu (HTML / CSS / Js )

Wymiar czasowy pracy: 3h< / tygodniowo

Korzyści:

  1. Możliwość uczestnictwa w realizowaniu w pełni zorganizowanego projektu 
  2. Wpisane nazwisko / nick jako twórca laugh (Najbardziej kusi xD)
  3. Dodatkowa pozycja do portfolio.

Zainteresowanych proszę o kontakt na privie smiley 

6
komentarz 17 sierpnia 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Nie rozumiem za bardzo odbioru tego posta (-3 downvote'y, serio?). Ogłoszenie porządne, staranne, mniej więcej wszystkie wymagane informacje podane, kategoria odpowiednia.

To, że kolega szuka do projektu pasjonata, któremu nie zapłaci, może się nie wszystkim podobać - ale przecież w życiu nie chodzi tylko o pieniądze. A jak kogoś taka forma współpracy nie interesuje, niech po prostu się nie udziela w tym wątku.
2
komentarz 17 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Przywróciłeś mi wiarę w niematerialistyczną cześć tego forum. :)
1
komentarz 17 sierpnia 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Ktoś niżej miał trochę racji, że w zasadzie nie podałeś żadnych informacji o samym projekcie, co byłoby pożądane.

Napisałem dlatego, bo gdybym ja miał się zarekrutować do projektu jako - dajmy na to - darmowy programista, a projekt by mi się spodobał, to nie wahałbym się.

Powodzenia w poszukiwaniach.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2016 przez maczlord Początkujący (360 p.)
Poleciłbym znajomym z firmy czy dziewczynom z asp z którym czasem robię projekty, ale musiałbyś napisać mniej więcej jaki projekt masz na myśli i jaka miałaby być rola grafika w projekcie bo inaczej to tylko bardzo znudzonych lub desperatów złapiesz :P
+2 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2016 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
Mamy rozumieć, że to za darmo? Żadnej płacy nie wymieniłeś w "Korzyściach"
1
komentarz 17 sierpnia 2016 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)

Dostajesz coś za darmo czyli za nic.

Jeżeli dostajesz coś za nic, to znaczy też, że nic nie robisz xd

2
komentarz 17 sierpnia 2016 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Serio xD po prostu szukałem kogoś kto zajmuje się grafiką z pasją. nie ma strasznego doświadczenia. I generalnie to podejście że nie kiwnie się palcem jeśli nie dostanie się czegoś w zamian jest straszne. A największa farsa polega na tym, iż większość tego forum i osoby się tu wypowiadające to ludzie w wieku szkolnym bez pracy i doświadczenia zawodowego w branży IT. "I MAM COŚ ZROBIĆ ZA DARMO?" XD
1
komentarz 17 sierpnia 2016 przez gnx Dyskutant (7,720 p.)
No tak, tylko że Twoje podejście też budzi zastrzeżenia. Podałeś konkretne wymagania nie powiedziawszy nawet nic o projekcie. Twój post wyglądał bardziej jak ogłoszenie o pracę, a nie informację o ciekawej inicjatywie. Nie tak wyobrażam sobie ruch open source.

Życzyłem Ci powodzenia w poszukiwaniach kogoś, a Ty nazwałeś mnie (czy też moje podejście) żałosnym. To mówi już bardzo wiele na Twój temat. Osobiście, po zobaczeniu takiej wymiany zdań wyłączyłbym kartę i poszukał sobie innego projektu.

Jeżeli ten wiek szkolny był skierowany w moją stronę, to nie trafiłeś.
Pozdrawiam.
1
komentarz 17 sierpnia 2016 przez maczlord Początkujący (360 p.)
ale dlaczego wiek szkolny oznacza, że nie można żądać pieniążków za dobrze wykonaną pracę. Strasznie idiotyczne podejście. Jak zaczynałem z grafiką w wieku 17 lat to też dostawałem pieniądze lub nagrody w konkursach i nie było mowy o tym, że jestem młody to nie mam prawa zarabiać na pasji. Teraz mam 23 i dalej nie zgadzam się z czymś takim mimo przerzucenia na back-end. Pasja to powód do kodowania, tak jak i do fotografii czy projektowania. Pieniądze i inne profity to nagroda za dobrze wykonaną pracę.
1
komentarz 17 sierpnia 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
interestning kłótnia, continue pls :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 206 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 325 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 329 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Grafika i multimedia przez alus152 Bywalec (2,690 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...