• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nakręciłem i zmontowałem nowy filmik, liczę na porady i oceny :)

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
307 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Peterov Użytkownik (630 p.)
edycja 17 sierpnia 2016 przez Peterov
Proszę o jakieś oceny i porady na przyszlość :)

https://www.youtube.com/watch?v=f1ILIhX16HY
komentarz 17 sierpnia 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Lepszą muzykę można znaleźć tutaj:) https://www.youtube.com/user/epicmusicvn
komentarz 17 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Dzięki :)

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Film jest na prawdę ciekawy jednak mam jedną radę - wszystkie zmiany scen powinny być wykonywane w czasie jakiś charakterystycznych momentów w muzyce (np. stąpnięcie basu lub konkretne dźwięki, nawet lekko głośniejsze momenty) - wówczas film jest solidniej wykonany i płynniej się go ogląda, no i zasada dynamiki filmów - im więcej takich stąpnięć zapełnisz zmianami scen tym jest dynamiczniejszy - tylko bez przesady ;)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
O tym jak jest podbicie to wiem, że trzeba zmieniać najlepiej scenę.

Dzięki :)
+1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
Fajne momenty z wycieczki, przyznam, że jest ciekawie, bo fragmenty te tworzą jakąś zgraną ze sobą historię, którą można śledzić. :) Muzyka w tle mi się osobiście podobała, podbicie basu itd. :)
komentarz 21 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Dzięki wielkie, miło :)
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Sama zawartość treść filmu jest źle pokazana co z tego że masz ładne ujęcia z go pro pod woda jak film nie zachęca do dalszego oglądania
komentarz 21 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Jest źle pokazana, ale co trzeba poprawić. Powiedz więcej :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 258 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2017 w Grafika i multimedia przez xVoice Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 185 wizyt
pytanie zadane 22 grudnia 2016 w HTML i CSS przez kon.bed21 Obywatel (1,610 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,559 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...