• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Programista PHP Friendly Solutions (czyli ciekawy sposób poszukiwania programistów)

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
532 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2016 w PHP przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
edycja 17 sierpnia 2016 przez jpacanowski

Ciekawy i zachęcający sposób poszukiwania programistów, czyż nie? Właśnie znalazłem taką ofertę na GoldenLine.pl Nie, nie płacą mi za reklamowanie, ale wielu osób może ten filmik zachęci ;) Cały team jest wirtualny, praca zdalna.

https://www.youtube.com/watch?v=bUGLCZk1-fw

http://www.goldenline.pl/praca/oferta/programista-php_praca-zdalna,577029/mail-ja?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=see-offer&utm_campaign=job-alert

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2016 przez ribeiro Stary wyjadacz (11,440 p.)
wybrane 17 sierpnia 2016 przez jpacanowski
 
Najlepsza
Ogólnie to prawda, dodanie filmiku jest w miarę oryginalne i może kogoś zachęcić. Ja nawet nie znając się na PHP mogę obejrzeć i dowiedzieć się choćby jak wygląda schemat pracy w tej firmie. Wciąż jednak mam w głowie Zelenta cytującego Carnegiego o tym, co jest istotne dla odbiorcy. Czy naprawdę programistę PHP w ofercie przede wszystkim interesuje jaka to firma i jaki to ważny projekt? Czy może bardziej interesuje go np. wynagrodzenie, które tutaj co prawda jest podane, ale w takich widełkach że można by go nie podawać.

W ogóle każda oferta męczy ten sam schemat. "Nasza firma która zajmuje się tym i tamtym i się rozwija" i tak dalej, a cokolwiek co dotyczy aplikanta gdzieś tam na dole. Może Wy odbieracie to inaczej, może jestem skrzywiony po przejrzeniu setek ofert, w których każda poszczególna firma dzielnie opisuje się jako najważniejszą na świecie, mającą zaraz podbić rynek, o ile już nie jest "wiodąca" (fajne słowo na określenie firmy).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 264 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 419 wizyt
pytanie zadane 11 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez KingaJ Nowicjusz (160 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 563 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...