• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nagłe zatrzymanie pracy komputera

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
973 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Witam, od jakiegoś czasu borykam się z problemem, a mianowicie mój komputer po jakimś czasie (losowo) nagle się zatrzymuje, w słuchawkach słychać dziwny dźwięk i nic nie można zrobić bo ani ctrl+alt+del nie działają ani nie można ruszyć myszką + klawiatura też nie działa, pomaga tylko reset komputera :/ co to może być? poradźcie bo strasznie jest to denerwujące :/ pozdrawiam i dzięki z góry za odpowiedzi

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
Popatrz w logach systemowych, co działo się przed. Wpisz w szukajce systemowej coś w stylu Event Viewer, może coś tam znajdziesz.
komentarz 15 sierpnia 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Może lepiej byłoby gdybym wstawił na pastebin? zbytnio nie wiem czego szukać chociaż znalazłem jakieś errory z godziny w której mi wyrzuciło komputer :/
komentarz 16 sierpnia 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
No to wstaw te błędy sprzed wywrotki PC i zobaczymy :P
komentarz 16 sierpnia 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
http://przeklej.org/file/GTkYuZ/bledy.evtx tutaj link do pliku (wybrałem błędy tylko te przed zatrzymaniem) jeżeli będzie potrzeba to wstawie cały plik :)
komentarz 16 sierpnia 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
Z tego co widzę, bezpośrednio przed niespodziewanym zamknięciem systemu zawiesił Ci się CS:GO. ;) Może coś w sterownikach ta giera miesza, mi czasem wywala się ster od karty graficznej przy niej i potem mam problem z normalnym zamknięciem systemu.

Z tym, że ten błąd wystąpił jakąś godzine przed zwiechą systemu. Możesz wrzucić wszystko, najlepiej, jakby logi zawierały kilka takich shutdownów, być może coś się powtarza.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 945 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 259 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Szado Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,194 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...