• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Przesuwanie elementów tablicy

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,890 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2016 w C i C++ przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
zamknięte 16 sierpnia 2016 przez Kasztan
Witam robię to zadanko http://pl.spoj.com/problems/PP0602D/

Tu jest mój kod jeśli nie robiłeś tego zadania nie zaglądaj http://wklej.org/id/2783892/

pytanie dlaczego ta odpowiedz nie jest akceptowana ??

wyskakuje mi błędna odpowiedź
komentarz zamknięcia: Rozwiązałem problem swoim sposobem dzięki za chęci pomocy : )

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez niezalogowany

Ja bym to zrobił trochę inaczej

  • wyświetlaj wartości od indexu od którego ma być to przesunięte a gdy dotrze do końca to leć od początku
  • przesuń wszystkie elementy o zadaną ilość miejsc w lewo
  • stwórz nową tablicę gdzie będziesz od razu wstawiać przesunięte elementy

te moje porady może dadzą więcej kody ale są skuteczne. Dałbym gotowca na zwór ale to zabronione. 

komentarz 15 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Zrobiłem coś takiego i dalej nie działa https://ideone.com/EDu9cI#stdin.

Dziwne : (
komentarz 15 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Straszny kibel z tym zadaniem mógłby ktoś coś jeszcze doradzić bo jestem bezradny
komentarz 16 sierpnia 2016 przez niezalogowany
To zadanie jest banalne, jakbyś trochę nad tym posiedział to byś zrobił, poza tym powiedziałem jak
komentarz 16 sierpnia 2016 przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
Uważasz, że przy ty m nie siedziałem ? Przecież nadsyłam swój kod. Nie pisze ej chłopaki dajcie kod : ) liczyłem, że ktoś przeanalizuje mój program i znajdzie być może jakiś prosty niuans, tak muszę szukać nowej koncepcji : )
komentarz 16 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Szczerze to te zadania można czasem oszukać, w tym zrób dodatkową tablicę i w nowej przypisuj przesunięte elementy. Serio będzie działać.
+1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez matemika Obywatel (1,550 p.)
Dokładnie tak, jak Elektronator napisał, lub możesz użyć jednej tablicy, ale stworzyć wtedy musisz dodatkową zmienną, która posłuży jako bufor podczas modyfikacji elementów tablicy.
komentarz 16 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Z tym buforem to jest bardzo dobre rozwiązanie bo jest też zadanie ze tak to ujmę 2.0 gdzie musisz przesunąć elementy w w kwadracie. Wtedy bufor jest najlepszy.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 3,166 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2017 w C i C++ przez Kasztan Dyskutant (8,080 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 8,261 wizyt
pytanie zadane 4 grudnia 2016 w C i C++ przez Akiro Bywalec (2,910 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,039 wizyt

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...