• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy ktoś może mi polecić jakiś antywirus który pyta się zanim usunie jakiś plik?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
452 wizyt
pytanie zadane 15 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
Bo preinstalowany Norton usuwa wszystko co mu nie pasi, a ja lubię mieć wybór, więc bardzo proszę o polecenie antywirusa co pyta zanim usunie jakiś plik

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
ESET i tyle w temacie.
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
AVG przenosi do kwarantanny, a później można odzyskać pliki. Ma wiele opcji. Może da się wyłączyć to całkowicie.
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez itcloud Gaduła (3,380 p.)
Nod32 (eset) - płatny

360 Security - darmowy. Zawsze mnie pyta, wszystko trzeba oczywiście poustawiać.
komentarz 16 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Czy ten 360 Total Security to dobry AV? Nie przymula?
0 głosów
odpowiedź 15 sierpnia 2016 przez Drago Verde Obywatel (1,250 p.)
A czy Kaspersky'ego można ustawić tak, by się pytał zanim coś usunie?
komentarz 15 sierpnia 2016 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)

Kaspersky słynie z tego że komputer zamula od dłuższego czasu nie używam jego. Nie wiem jak jest na obecną chwilę z nim, Z tego co się orientuje to każdego antywirusa da się ustawić w ustawieniach co ma zrobić gdy wykryje niepożądany plik (wirus). Ja u siebie korzystam z  essential microsoft  i mam ustawione tak aby od razu usuwał pliki niepożądane.

0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Problem nie jest taki czy program się pyta czy nie pyta. Problem jest taki że program usuwa ci popadnie. W takim wypadku zmień antywirusa na taki co umie odróżnić prawdziwe wirusy.

Polecam płatny ESET.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 189 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 236 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 180 wizyt

92,681 zapytań

141,583 odpowiedzi

320,070 komentarzy

62,041 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...