• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gra s-f ankieta [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
503 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2016 w Offtop przez terminator500 Nowicjusz (120 p.)
Cześć wszystkim ,Mam zamiar napisać gre w klimatach s-f i mam kilka pomysłów wybierzcie które wam się najbardziej podoba
Możliwe odpowiedzi:
gra survival na marsie wiadomo ,trzeba przeżyć budować habitaty dbać o tlen pożywienie ,hodować ziemniaki (20 głosów, 80%)
RTS zarządzanie flotą kosmiczną z silnym naciskiem na realizm (3 głosów, 12%)
symulator kosmiczny widziany oczami pilota (2 głosów, 8%)

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Pomysł nr.4 skopiuj No man's sky ale dorób ciekawą fabułę. Sukces gwarantowany :D
komentarz 14 sierpnia 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Pamiętam że grałeś w mc. Grałeś na modzie thaumcraft? Przez 1h chodzisz z thaumometerem i odkrywasz aspekty, a jednak jest to 1 z najbardziej popularnych modów w mc na świecie. Wiem że potem dużo się z nim dzieje, ale przez pierwszą godzinę latać po całej mapie i szukać aspektów i aur. A jednak jest bardzo popularny.

Odnośnie NMS, może po prostu gra nie jest dla ciebie. Są ludzie którzy z chęcią w to grają, a ja bym z chęcią napisał moda pod to i to urozmaicił.
komentarz 14 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Nie bawiłem się za bardzo z modami, zainstalowałem zaledwie 3-4 :/

No tak, na pewno komuś się to podoba. Na przykład przychodzi sobie ktoś po ciężkiej robocie, musi sobie odpocząć, zrelaksować się, więc zamiast oglądać telewizor czy włączyć symulator farmy, włącza sobie No Man's Sky (czyli taki symulator kosmosu, tak właściwie) i sobie spokojnie łazi, lata, eksploruje, ogląda i oczywiście przy tym się relaksuje. Niektórzy lubią taką nudę :) Nawet bym w to sobie zagrał, ale 60€? Twórców powaliło, przecież najnowszy Doom tyle kosztuje. Powinno to kosztować (w tym niedokończonym, singleplayerowym i nudnym dla mnie stanie) co najwyżej 30€, jak nie nawet trochę mniej.
komentarz 14 sierpnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
To że na steamie kosztuje 60€ to się nie dziwię, dziwi mnie że to kosztuje 260zł na gogu. Bo na steamie zwykle duże gry kosztują 60€ (pewnie pewnie z 10€ to prowizja steama czy coś)
komentarz 22 sierpnia 2016 przez Platiniumekk Początkujący (250 p.)
Kłamali ze miało byc multi i pvp. pozdr
komentarz 22 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Niby mają dodać w następnych update'ach, no ale mówią, że gra jest już dokończona, nie ma już Alphy czy Bety...
+1 głos
odpowiedź 14 sierpnia 2016 przez Comandeer Guru (600,730 p.)

Co do pierwszej opcji w ankiecie: polecam obadać grę Planetbase ;)

Co RTS-a -lepszego od X-ów raczej nie uda Ci się zrobić.

Chyba jedynie symulatory są dość niezamieszkałym habitatem.

komentarz 14 sierpnia 2016 przez terminator500 Nowicjusz (120 p.)
PlanetBase to taki bardziej rts jest , moja propozycja jest pierwszo osobowa
0 głosów
odpowiedź 14 sierpnia 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Pomysł nr.5 - skopiuj kerbale, tylko dorób całą galaktykę, a nie tylko kilka planet, bo mi się już znudził kerbalski układ słoneczny.

Podobne pytania

+2 głosów
2 odpowiedzi 990 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2017 w Nasze projekty przez marcin99b Szeryf (81,660 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2018 w Offtop przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 87 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2023 w Offtop przez mat19 Obywatel (1,580 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...