• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Polski Quiz - czyli najciekawsze zagadki dotyczące Polski!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
469 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2016 w Nasze projekty przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)

Witam!
Chciałbym zaprezentować moją aplikację Polski Quiz. Tak jak napisałem w tytule jest to Quiz w którym jak na tę chwilę znajduje się 100 pytań dotyczących Polski. Nie są to proste pytania przykłady:
 

Z ilu cegieł został zbudowany Pałac Kultury i Nauki

Gdzie znajduje się najstarsza winda w Polsce?

 

Serdecznie zachęcam do pogrania i ocenienia :)
https://play.google.com/store/apps/details?id=polskiquiz.waxer.pl.polskiquiz&hl=pl

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez koder12345 Obywatel (1,570 p.)
wybrane 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio
 
Najlepsza
super wyszła ta apka. mam apke do matmy i zadania domowe z tą apką to pestka. jesli miałbyś czas prosze wymyśłcoś od anglika, fizy, biologi....  dzieki twojej aplikacji zadania domowe odrabia się szybciej o 30%(sprawdziłem na sobie i koledze)
komentarz 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
Witaj :) Bardzo serdecznie dziękuję Ci za te miłe słowa :)
Jeśli masz czas i chęci skontaktuj się ze mną na email: waxergames@gmail.com

 

Opisałbyś mi swój pomysł, ponieważ mam inną aplikację opublikowaną na Google Play pod nazwą Fizykulator którą zrobiłem 2 lata temu. Zamierzam wprowadzić jej możliwości do Pomocniczka.

Interesuje mnie kwestia anglika, biologii :)
Byłbym wdzięczny gdybyś napisał na podany email i opisał co chciałbyś aby się znalazło. aplikacja jest stale w rozwoju więc każda opinia jest mega pomocna :D
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)
można się dowiedzieć w jakim języku piszesz? Tak się pytam bo gra całkiem spoko.
komentarz 14 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
C# Unity3D :)

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,722 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,221 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 246 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2015 w Nasze projekty przez adrian313 Bywalec (2,850 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...