• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję laptopa.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
421 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Witam poszukuje laptopa trochę do gier trochę do 'pracy' Potrzebuje podświetlanej klawiatury z panelem numerycznym. System win 8.1 / 10. Chciałbym aby bezproblemowo działał mi vs2013 lub wyższy oraz gry takie jak gothic 3. Do dyspozycji mam około 2000 złoty. Na jakie pozycje warto zwrócić uwagę? Pozdrowiam!

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez niezalogowany
wybrane 13 sierpnia 2016 przez Shiro
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Dzięki za odpowiedź. Chyba zdecyduje się na ten pierwszy link sam na niego patrzyłem i mi się podobał chętnie dowiem się opini innych pasjonatów na jego temat jeśli mieli z nim do czynienia. Znasz może dokładną nazwę tego laptopa gdyż nie mogę znaleźć w nazwie jest Asus do gier trochę może być dużo takich, a chciałbym go wygooglowac aby się więcej na jego temat dowiedzieć. Pozdrawiam
komentarz 13 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Niestety nie widzę dokładnego modelu, a po wyglądzie ciężko coś stwierdzić,(zapytaj sprzedawcę)

Z mojego prywatnego doświadczenia powiem, że Asusy, są bardzo dobre nie zawodne i warte swojej ceny...

Od wielu lat na nich pracuje i żaden mi się nie popsuł.

Ten który mam teraz śmiga jak mówka a mam do 5 rok... Co prawda był 2x droższy niż ten Twój, ale nie narzekam.
Mój poprzedni był ok 3 tysie z 6-7  lat i też z tego co wiem śmiga choć ma go już ktoś inny.
komentarz 13 sierpnia 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
http://www.notebookcheck.pl/Ranking-laptopow.1010.0.html

Nie kupuj nic na Pentiumie -.-

Jeśli załatwił byś sobie system
ASUS R556LB-XO153D i5-5200U/4GB/1TB/DVD-RW GT940M http://goo.gl/JeSwHQ
komentarz 19 sierpnia 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
Mam takie pytanie mam monitor na takie wejście http://static.webshopapp.com/shops/028705/files/013403543/vga-monitor-kabel-10-meter.jpg jakie laptop musi mieć wejście aby móc użyć tego monitora jako drugiego ekranu?
komentarz 21 sierpnia 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Przejściówki kupisz za 5-10 złoty z HDMI na VGA/D-SUB
komentarz 21 sierpnia 2016 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)
To fajnie, dzięki za odpowiedź.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 326 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez icytower Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez icytower Bywalec (2,110 p.)
0 głosów
8 odpowiedzi 8,903 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Saandy Nowicjusz (120 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...