• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przeglądarka chrome nie widzi body Facebooka!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
427 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Witam. Mam pewien problem z facebookiem, a raczej z przeglądarką chrome. Gdy próbuję otworzyć stronę nie wyświetla się nic, poza białym tłem. Gdy sprawdzam w zbadaj element nie widać nic w <body>.

Gdy usunę z historii wszystko strona logowania się załaduje. Gdy jednak spróbuję się zalogować na konto znów wyświetla się białe tło. Co ciekawe, nie dzieje się tak gdy, zaloguje się na inne konto.

 

 

Prosiłbym o jak najszybszą pomoc. Z góry dzięki! :)

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Masz Adblocka lub inny dodatek blokujące element na stronie?
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Nie, nie mam żadnych rozszerzeń. System wczoraj zainstalowany i jak zalogowałem się na swoje konto było pięknie. Dzisiaj wstałem i brat mi mowi ze ma problemy z Facebookiem. Resztę już znasz
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Miałem ten sam problem, na początku wyczyszczenie danych przeglądarki pomogło ale tylko na chwilę i to nie była wina ani przeglądarki ani system, to ma jakieś powiązanie z kontem ponieważ na linuxie i na firefoxie również miałem białe tło, siostra mogła się normalnie zalogować u mnie. Po dniu powinno wrócić do normalności a póki co korzystaj z aplikacji mobilnej lub z aplikacji na windows 10 :P
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
W sumie to jest konto brata i stało się to dzień po formacie który ja robiłem, bo on ma 20 lat (a ja 12!), a nie umie i mówi, że coś pewnie źle zrobiłem, ale dobra będzie korzystał mam nadzieję, przez ten dzień z m.facebook.com :d Jak nie pomoże to napisze coś jeszcze.
0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
edycja 13 sierpnia 2016 przez Patrycjerz

Co ciekawe, nie dzieje się tak gdy, zaloguje się na inne konto. 

To jest dla mnie bardzo, bardzo dziwne...

Najpierw spróbuj użyć przeglądarki internet explorer, bądź pobierz inną np. Firefox'a, Operę.

Spróbuj zalogować się na to "niedziałające konto" na jakimś urządzeniu mobilnym bądź innym komputerze. Jeśli nie masz drugiego kompa lub urządzenia mobilnego pójdź do kolegi, spróbuj zalogować się u niego.

Jeśli problem będzie występował nadal, spróbuj z działającego konta Facebooka skontaktować się z pomocą techniczną Facebooka :)

komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Sprawdziłem na explorerze. Tam jest dokładnie tak samo jak na chromie jednak :(
komentarz 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
A masz jakieś urządzenie mobilne na którym mógłbyś zalogować się na Facebooka?
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Mam. Za chwile sprawdzę czy się uda i napiszę.
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Udało się. Po za tym gdy na komputerze zaloguje się przez strone m.facebook.com dziala normalnie.
komentarz 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
Dobrze czyli nie jest to jakaś nowatorska metoda blokowania konta :D Spróbuj przeinstalować Google Chrome i odpisz czy działa.
komentarz 13 sierpnia 2016 przez Mateusz Bogumił Obywatel (1,380 p.)
Nie działa, próbowałem.
komentarz 13 sierpnia 2016 przez WaxerStudio Bywalec (2,070 p.)
Spróbuj napisać do pomocy technicznej Facebooka.

Z jednej strony wygląda mi to na jakiegoś wirusa, natomiast z drugiej skoro logujesz się na inne konto i wszystko działa, to czy wirus blokowałby właśnie to jedyne?

Jeśli to nic nie pomoże spróbuj pobrać Avasta, tą najlepszą wersję trial na 30 dni i doszczętnie przeskanować PC. Ja popieram Avast'a poniewaz 3 lata temu miałem wirusa który nie pozwalał na uruchomienie mojego Nortona, który nie dość że jest zasobożerny to niestety nie chroni zbyt dobrze.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,512 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 10,925 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 20,265 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...