• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak poprawić wynik z pozycjonowania?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
222 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Muminek Dyskutant (8,650 p.)

Cześć ;-)

Mam taki problem. Zrobiłem (dużo powiedziane, wykorzystałem Wordpressa oraz dostępny motyw typu OnePage) stronę dla klubu (http://www.juvenia-rzeszow.pl) już chwilę temu, strona pojawiła się w sieci 11.04.2016, była informacja na FB, wejścia - także strona miała cały czas jakiś ruch.

Stworzyłem mapę strony, zainstalowałem wtyczki do pozycjonowania, zgłosiłem kilka razy pingi strony (pingomatic.com, gdzieś wyczytałem, że pomaga). Próbowałem wielu sposobów, odczekałem tez swoje, wiadomo wyszukiwarki muszę dotrzeć do strony.

Niestety wyniki wyszukiwania po 4 miesiącach są bardzo niskie. Mam wrażenie, że główna strona wgl nie została zapozycjonowana, pojawia się w wynikach wyszukiwania tylko strona z lokalizacją hal a i tak na 2 stronie w google.

Uważam, że wynik powinien być o wiele wyższy, w Rzeszowie jest tylko jeden klub piłki ręcznej właśnie Juvenia. Wyszukiwania strony słowami "juvenia rzeszów piłka ręczna", "piłka ręczna rzeszów" itp (konkretnie precyzują, że chodzi o jedną jedyną piłkę ręczną w rzeszowie), nie daję poządanych efektów.

Co powinienem zrobić, edytować, poprawić by wyniki wyszukiwania były lepsze?

 

komentarz 13 sierpnia 2016 przez Vento Pasjonat (17,120 p.)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez patryk94 Użytkownik (620 p.)
wybrane 28 sierpnia 2016 przez Muminek
 
Najlepsza
Nie jestem ekspertem ale postaram się coś wrzucić od siebie. Z tego co mi wiadomo optymalizacja strony gra marginalną rolę w kwestii efektywności pozycjonowania - robi się żeby ułatwić wyszukiwarkom ale nie ona stanowi o ,,sile" strony w sieci. Treści pod jakimi pozycjonuje się strony są wynikiem często wieloletniej systematycznej pracy opartej na przemyślanej strategii. Eksperci mówią - postaw na kontent. Należy wybrać słowa kluczowe i szpikować nimi wartościowe treści emitowane przez rozmaite kanały dystrybucji śladów twojej strony w internecie (yt,tw,fb). No i zadbać o pozycjonowanie zewnętrzne.

Nie wiem czy to co napisałem jest rozwiązaniem twojego problemu, ekspertem nie jestem ale może coś udało mi się przekazać jak nie pomocnego to ciekawego. Pozdrawiam i życzę owocnego pozycjonowania :)

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 410 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w HTML i CSS przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 136 wizyt
pytanie zadane 3 marca 2016 w C i C++ przez Matheyas Obywatel (1,520 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 465 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2015 w Java przez uczeń1998 Obywatel (1,930 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...