• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Meizu, huawei

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 13 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Witam, raz zalozylem temat na temat telefonu. Teraz mam do wyboru 3 telefony. 1. Huawei p8 2. Huawei p9 lite, ale uwaga nie wersje 2 GB Ram tylko 3 3. Meizu m3 note.... Do telefonu zakupie etui love me, dlatego najlepiej zeby telefon sie nie przegrzewal za szybko i szybko funkcjonowal. Moze ktos z was posiada te telefony.... @Arkadiusz polecal Huawei p9 lite, ale wiem ze to plastik na p8 so alu.... Co polecacie?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 sierpnia 2016 przez AV'ger Użytkownik (790 p.)
komentarz 13 sierpnia 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Czytalem i jest problem bo w tym artykule jest porownywany huawei p8 i huawei p9 lite, ale dla Polski, a ja mam na mysli z 3 RAM z tego tez powodu opinie czy recenzja moze byc inna

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 350 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 17 kwietnia 2021 w Urządzenia mobilne przez rikq Początkujący (260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 237 wizyt
pytanie zadane 8 września 2020 w Urządzenia mobilne przez RufinB Obywatel (1,830 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...