• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wisielec - 3 odcinek JS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
206 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2016 w JavaScript przez deti27 Nowicjusz (180 p.)

Z nieznanego mi powodu nie działa mi kod Wisielca z trzeciego odcinka Mirosława Zelenta.

Doprowadza mnie do szału fakt, że jedynie obrazki nie przeskakują. Zmienna po wypisaniu wynosi tyle, ile trzeba, a w linku tworzy chore liczby. Błędy w konsoli to "Failed to load resource:net::ERR_FILE_NOT_FOUND" i zamiast normalnej ścieżki "img/s1.jpg" na przykład (która po wypisaniu zmiennej tak właśnie wygląda) podaje, że nie ma pliku s22. Co mam zrobić?  

 

http://wklej.to/mO1mk

Moja diagnoza brzmi następująco - odpowiednia linijka kodu źle tworzy link. Tylko gdzie jest błąd? 

1
komentarz 11 sierpnia 2016 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
fajnie by było, gdybyś zalinkował cały kod z codepen/jsfiddle/coś w tym stylu :)
komentarz 11 sierpnia 2016 przez deti27 Nowicjusz (180 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 sierpnia 2016 przez Ares Obywatel (1,560 p.)
pętla for powinna się kończyć po pierwszym ifie a u Ciebie zawiera w sobie wszystkie ify

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 514 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2016 w JavaScript przez Pieczenieg Początkujący (290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,593 wizyt
pytanie zadane 29 października 2015 w JavaScript przez UserAnonymous Początkujący (260 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 247 wizyt

92,547 zapytań

141,388 odpowiedzi

319,506 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...