• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co zrobić by header miał odpowiedni rozmiar ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
130 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez niezalogowany

Witam.

Mam nieznośny problem z headerem.

Co zrobić by wyglądał tak jak zakreśliłem ? Nie zwracajcie uwagi na nav, nie wprowadziłem jej do headera :d

 

komentarz 10 sierpnia 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)

Pewnie masz margin na nagłówku.

Edit:

Z innego Twojego pytania w którym wstawiłeś kod, jest to:

h1 {
    font-family: 'Lato', sans-serif;
    margin: 10px;
}

Usuń margin, albo nadawaj klasy elementom i styluj po klasach.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016 przez Peengie Początkujący (360 p.)
Pokaż kod, masz tam jakiś margin-top ustawiony?
0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Wybacz, ale musiałbym mieć wzrok sokoła aby zobaczyć tę NIEBIESKĄ kreskę na NIEBIESKIM tle.

Nawet nie wiem o co chodzi.

Zobacz co robi odstęp - F12 na chrome i najedź na element. Kliknij, zobacz na sam dół, pod kodem css, i sprawdź czy to padding, margin czy jeszcze coś innego. Następnie ustaw to na 0 i po problemie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,940 wizyt
+2 głosów
2 odpowiedzi 9,955 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 171 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...