• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebna (?) długa lista zawodów z branży informatycznej.

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
631 wizyt
pytanie zadane 8 sierpnia 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Peterov Użytkownik (630 p.)

Cześć, gdzie mogę znaleźć jakąś długą listę zawodów w branży informatycznej?

Pytam dlatego, że szukam tego czegoś dla mnie.

Na ten moment, bawiłem się z webdevem który nawet mi siadał, ale RWD nie wychodziło i nie wychodzi przez co chcę odpocząć od tego na razie.

Już od małolata "tworzyłem" jakieś stronki, tzn. stawiałem je na wordpressie, webspellu, joomli, php-przemo2, vBulletin i innych i pobierałem jakieś szablony. W taki sposób sobie to wszystko kombinowałem i mogłem spędzać przy tym sporo czasu. Przy całej tej konfiguracji. Mimo, że wiedzy programistycznej nie miałem wcale.

Sprzedałem raz swój pomysł nawet za 40zł, miałem fanpage na 10k ludzi.

Co umiem to HTMLa, CSSa. Nie wiem na jakim poziomie, ale źle nie jest, mocno oparte na starym standardzie jeszcze (4).

C++, Java i pochodne mnie nudzi, idealnie naddaje się jak nie mogę usnąć.

Zdarza się, że coś pobawię się w wideo, teraz ten filmik z ŚDM, przedtem jakieś inne, np. to


Pewnie zapomniałem coś dodać, ale by się znalazło.

I chciałbym taką długą listę zawodów związanych z informatyką, żeby odnaleźć swoją pasję i to co chcę robić. Chyba, że macie lek na to co opisałem wyżej.

 

Niestety jestem matołem z języka angielskiego, ale za to się biorę przed końcem sierpnia.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 września 2019 przez antyprogramista Bywalec (2,120 p.)
Zamiast listy specjalizacji w IT potrzebna jest Tobie lista aktualnych ofert pracy, bo to nie ma znaczenia jak się nazwiesz, tylko czy w 100% będziesz idealny na określone stanowisko w konkretnej firmie.

Nawet jak w całej Polsce będzie oferta na Twoje stanowisko ale tam gdzie mieszkasz nie będzie, to co zrobisz?
0 głosów
odpowiedź 8 sierpnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
komentarz 8 sierpnia 2016 przez Peterov Użytkownik (630 p.)
Dzięki ;]

Chociaż w sumie to widziałem już to. Coś innego jeszcze szerszego, dłuższego? :)
komentarz 8 sierpnia 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
No, raczej to wszystkie zawody. Potem tylko się dzieli, np. WebDeveloper na back-end, front-end, programmer na game progammer, software programmer itd.

Listy z tak rozbudowanym drzewkiem to jeszcze nie widziałem. :p

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,404 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 528 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,769 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...