• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie widze błędu w swoim programie mimo to nie moge go uruchomić

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
390 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2016 w C i C++ przez kuba1999n Nowicjusz (140 p.)
||=== Build: Debug in pierwwwww (compiler: GNU GCC Compiler) ===|
ld.exe||cannot open output file bin\Debug\pierwwwww.exe Permission denied|
||error: ld returned 1 exit status|
||=== Build failed: 2 error(s), 0 warning(s) (0 minute(s), 0 second(s)) ===|
  

to mi wyskakuje na dole okna czy ktoś wie o co chodzi ?
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Popraw proszę pytanie tak, aby dokładnie opisywało problem. Sam błąd nikomu nic nie mówi. W przeciwnym wypadku będzie musiało zostać usunięte.
komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Mała poprawka: jednej osobie coś powiedział. Ale oczywiście, zgadzam się, kod byłby zawsze mile widziany ;)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Dokładnie, powiedział "coś" - zgadywać każdy kto się orientuje w temacie może próbować, ale jednak myślę, że z kodem byłoby prościej ;)

3 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez Pijany Python Użytkownik (900 p.)
Program dalej działa w tle. Zabij proces.
+3 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany

Z tej strony wróżbita Maciej, daj mi chwilę, zaraz wywróżę z fusów

+2 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Czy wy nie widzicie, że on dopiero co zaczyna z programowaniem?! Dobra, nie dał kodu, pytanie też napisane tak sobie (chodzi mi o ortografię), ale żeby od razu dawać mu 4 łapki w dół i dwa zgłoszenia? Super przykład na to, że można kogoś porządnie zmotywować do czegoś nowego, np. programowanie. Przecież podał nawet cały błąd, z którego wynika, że nie jest związany z kodem programu. Ale Pijany Python jak widać się domyślił, nawet znał rozwiązanie (ja sam bym raczej nie znał, więc bym po prostu nie odpowiedział), a ma łapkę w górę, więc prawdopodobnie naprawił problem.

Edit: aż mnie ten problem zaintrygował i sam sobie sprawdziłem, czy Pijany Pyton rzeczywiście miał rację. I tak też jest, włączyłem program, a następnie spróbowałem go skompilować i wyskoczył mi ten sam błąd, temat do zamknięcia ;)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
często błąd nie jest tylko ze strony procesu
komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Specjalnie nie dawałem tam słowa "że nie jest WCALE związany z kodem", bo miałem to na uwadze, że to równie dobrze jednak może być jakiś problem z kodem. Ale w tym przypadku tak pewnie nie było.
1
komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany

Ale tu nie chodzi o to czy on zaczyna zabawę z kodowaniem czy robi to już od X lat. 

Przed zadaniem pytania jest jasno napisane:

 

  • Opisz bardzo dokładnie problem i pokaż wszystkie błędy jakie otrzymujesz - nikt przecież nie będzie się domyślał o co może chodzić.

Zresztą... nawet jeśli by nie było tak napisane to przecież zdrowy rozsądek podpowiada, że należy tak zrobić.

komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Tak, wiem, że zdrowy rozsądek tak powinien podpowiedzieć. Sam każde pytanie dokładnie opisuję, piszę poprawnie itp. Ale przecież można mu o tym wspomnieć, żeby dokładniej pisał, żeby podał jeszcze kod i po sprawie. Jak tego sobie nie weźmie do serca i dalej będzie tak pisał pytania, czyli wtedy to już będzie byle jak, to to jest co innego, to już jest lenistwo i głupota.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 187 wizyt
pytanie zadane 14 października 2016 w C i C++ przez Błażej Szczesny Początkujący (330 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 379 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 303 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...