• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zepsuty Android

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
291 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2016 w Urządzenia mobilne przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
Witam

Dostałem niedziałający telefon Myphone mini do naprawy.

Telefon uruchamia się bardzo długo, po czym się wyłącza albo zaczyna się optymalizować. Po optymalizaji podejmuje nieudolną próbę uruchomienia systemu która kończy się komunikatem "system nie odpowiada czy go zakończyć?".

Mogę jeszcze dodać że nie mogę włączyć "telefonowego biosu", a także dopowiem że poprzedni użytkownik bawił się w rootowanie, aktualizowanie i usuwanie aplikacji D:

Można to jakoś naprawić, nie wymieniając płyty głównej?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 4 sierpnia 2016 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Soft od nowa wgrać.
komentarz 4 sierpnia 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Nie rozumiem czemu ktoś ci to zminusował jak prawdę mówisz.
komentarz 4 sierpnia 2016 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
nie pogardził bym jakimś pomocnym linkiem :)

Skąd softa wezmę?
komentarz 4 sierpnia 2016 przez Damian11131 Stary wyjadacz (13,490 p.)
Przeszukałem kilka forów i nic nie znalazłem. Pisałeś, że nie mogłeś wejść do "telefonowego biosu", chodziło ci o recovery mode? http://www.myphone.pl/pomoc-techniczna/funkcja-recovery/ tu masz instrukcje jak to zrobić i od razu zrobić hard reset. Ciekawe jak komuś udało się zrootować takie padło, jestem pod wrażeniem.
komentarz 4 sierpnia 2016 przez pewolt Mądrala (5,790 p.)
musiałem baterie wyciągnąć

teraz mogę wejść do "biosa"

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 594 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 197 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2021 w Urządzenia mobilne przez T100 Obywatel (1,450 p.)

92,834 zapytań

141,778 odpowiedzi

320,826 komentarzy

62,164 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...