• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki internet mobilny uzywacie?

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
2,030 wizyt
pytanie zadane 3 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez michal Mądrala (5,560 p.)
edycja 7 sierpnia 2016 przez michal

Jak w temacie, jaki intwrnet mobilny uzywacie/polecacie, jakiej sieci? Na karte, czy abonament? Pytam poniewaz potrzebuje internetu mobilnego kilka razy w roku. Wczesniej mozna bylo kupic starter bez problemu, teraz przydalo by sie zdecydowac na cos jednego. Czy moze macie jakies inne pomysly?

 

Postanowiłem odświeżyć temat, ponieważ znalazłem taką ofertę:

http://www.t-mobile.pl/koszyk?addoffer=tariprom_38524

Jak myślicie nie ma w tym żadnego haczyka? Czy to faktycznie tylko 10 miesięcy 10zł i 10 giga? 

Ta oferta jest dostępna tylko przez internet, nie można podpisać umowy w salonie, czy ktoś z was zawierał już tak umowę z t-mobile, nie ma jakichś ukrytych "gwiazdek"?

 

10 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Zależy ile dokładnie tego Internetu potrzebujesz (w sensie jak często i jak dużo transferu).

Ja w tablecie mam Orange Smart na kartę. Po doładowaniu konta dostaje się pakiet internetowy do wykorzystania i przy normalnym łączeniu też jest niższa stawka. Haczyk jest taki, że zgodnie z tym co jest na stronie każdy z tych bonusów jest ważny określoną ilość dni - jak dla mnie za krótko. Ale to można bardzo łatwo obejść - wystarczy włączyć darmową usługę rok ważności konta (jest płatna chyba 3zł jeśli numer jest aktywny krócej niż 3 miesiące więc w przypadku nowej karty byś raz zapłacił). Po włączeniu tej usługi zarówno środki na koncie jak i bonus internetowy stają się ważne rok. Gdy np. w połowie roku chcę doładować to ważność automatycznie jest taka jak pozostałe dni tej usługi, nie trzeba nawet włączać od nowa. Jak dla mnie to idealna sprawa, z tabletu korzystam czasem i wtedy trochę Internetu się przydaje, abonament co miesiąc nie miałby sensu, a na codzień mam pakiet w abonamencie w telefonie.

Szczegóły: http://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4003784071,article.html
+2 głosów
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,380 p.)
edycja 16 sierpnia 2016 przez ThePatrykOOO
Jak korzystasz kilka razy do roku to polecam ci darmowy areo2, może nie jest on super szybki, ale ma pewną wadę co godzinę musisz wpisywać captche i restartować ruter. Jak korzystasz rzadko to na pewno ci się przyda :D a poza ty chyba prawie wszedzie jest zasięg.
komentarz 15 sierpnia 2016 przez KSYMEK Gaduła (3,280 p.)
Proszę popraw to bo aż oczy bolą.
komentarz 15 sierpnia 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,380 p.)
O co ci chodzi. Co mam poprawić.
komentarz 16 sierpnia 2016 przez KSYMEK Gaduła (3,280 p.)
"żadko"
komentarz 16 sierpnia 2016 przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,380 p.)
już no bo nie wiedziałem o co ci chodzi :D
+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
Ja nie polecam Play. Mam z nim problemy od dość długiego czasu. Przeprowadziłem się na wioskę 10 km od Radomia i mogę zapomnieć o LTE :) ciągle coś zrywa, zgłaszałem kilkukrotnie, byłem w punkcie Play i niestety bez zmian od ponad pół roku :) a co najlepsze sąsiad ma Plusa i bez żadnych problemów osiąga dużo lepsze wyniki w szybkości
+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez MichałGNU Gaduła (4,330 p.)
Korzystam z Play na kartę i polecam tego operatora. Przeglądarka to natomiast Microsoft Edge.
1
komentarz 3 sierpnia 2016 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)
no ja z usług play korzystam od 5 lat. I do czasu mieszkania w mieście było ok, teraz częściej udostępniam internet z telefonu niż korzystam z modemu, bo niestety tragicznie wolno działa :) podejrzewałem uszkodzony modem ale na innych działa podobnie. Przebolałbym to gdyby nie fakt totalnej zlewki ze strony operatora. Spora ilość wiadomości na play.pl, wizyta czy chociażby rozmowa z konsultantem na facebooku. Ale całe szczęście do października mam umowę :) niebawem zacznie się kwestia pytań o to jakiego operatora dalej wybrać.
+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Ja mam T-Mobile LTE w abonamencie i płacę 40 PLN miesięcznie.
+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez james30k Bywalec (2,260 p.)
W danym momencie korzystam z LTE 130gb/nielimitowany i płacę 70zł/m. Jest to oferta na firmę.
+1 głos
odpowiedź 3 sierpnia 2016 przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
Aero2 - wolny (512kb/s) ale za to darmowy :)
+1 głos
odpowiedź 7 sierpnia 2016 przez michal Mądrala (5,560 p.)
Czy miał ktoś styczność z tą ofertą, którą opisałem u góry?
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Moja odpowiedź nie jest może skierowana bezpośrednio do autora ale przestrzegę innych.

Absolutnie NIE POLECAM Plus / Cyfrowy Polsat LTE. Złodzieje i oszuści. Kupiłem u nich nielimitowany internet. Niestety po przekroczeniu 40-50GB obcinają prędkość do 1MBb a później do 24kb z uwagi na to że jestem "niewygodnym klientem" i dużo transferu im zużywam.  W umowie oczywiście nie ma takich zapisów. Podobno jest to w jakimś ich wewnętrznym regulaminie. Inna sprawa że jak podpisywałem umowę to nikt mi nie powiedział o tym. Przekonywali że to jest oferta "bez limitu" Druga sprawa jest taka że po upływie pół roku podnieśli mi abonament ponieważ jak twierdzili wcześniej miałem promocję. Oczywiście w umowie nie ma nawet słowa o żadnej promocji...

Tutaj więcej na ten temat http://wyborcza.biz/biznes/1,147881,17024295,Co_to_znaczy_bez_limitu__Klienci_wsciekli_na_Plusa.html
komentarz 25 czerwca 2017 przez wiki Nowicjusz (100 p.)
w kazdej z sieci bezprzewodowej czy to plus czy to orange nie ma takiego czegos jak internet bez limitu!! przekraczasz dane ci gb i internety tak zwalniaja ze pol godziny jedna strona sie otwiera! wiec nie wiem po co tak reklamuja wszystkie juz sieci ze posiadaja internet bez limitu...gówno prawda, chcesz miec faktycznie internet bez limitu danych to chyba tylko zostają nam internety stacjonarne lub światłowody!!
0 głosów
odpowiedź 25 czerwca 2017 przez PsychoButter Gaduła (3,630 p.)
witaj

Ja moge polecic orange internet szybki choc to zalezy od miejscowosci ale w wiekszosci miejscach jest dostepne lte. Kozystam z oferty orange free na karte doladowuje raz na 3 miesiace za 50 zl i w tej cenie mam dodatkowo 25gb internetu na 3 miesiace a za te 50 zl moge jeszcze dobrac internetu z oferty 1gb za 1zl(najnizej 3zl) czyli placac przykladowo 10 zl dostac 10gb na 10dni lub 15zl dostane 15gb na 15dni. Tu z abonamentu kozystalem dawno temu wiec teraz niewiem jak jest

Odrazu odradzam plusa na karte poniewaz co doladowywalem po terminie waznosc konta mialem 3 cyfrowy debet i musialem dzwonic na infolinie za kazdym razem zeby zresetowali konto abonamentu tu nawet probawac nie chcialem

 

Play ma dobre oferty na abonament ale praktycznie wogole nie ma lte a telefon ciagle wlacza roming krajowy nalezy tu takze uwazac na oferte internet bez limitu bo tu w rzeczywistosci 10gb potem przez lejek 1mb/s. Oferta na karte nie jest zla ale niczym sie nie wyroznia zwlaszcza na internet ktory i tak jest wolny

 

Z t mobile nie kozystalem

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,108 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2018 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 508 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2017 w Sieci komputerowe, internet przez james30k Bywalec (2,260 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 8 września 2018 w Sieci komputerowe, internet przez krulz Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...