• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dlaczego matrycę błyszczącą lepiej umyła woda niż płyn?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
327 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2016 w Sprzęt komputerowy przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Mam laptopa z matrycą błyszczącą i nie wiedziałam czym mam ją umyć, miałam jakiś tam stary płyn (ale do matryc matowych) i były smugi. Kupiłam specjalny płyn do matryc błyszczących i też są straszne smugi, wkurzyłam się i przetarłam zwykłą wodą, jest o wiele lepiej (oczywiście troche smug jest, ale nie aż tyle). Dlaczego?
Są różne rodzaje matryc błyszczących? I nie na wszystkich te płyny działają? Czy jak?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez Ferdu Gaduła (4,150 p.)
Może kwestia ścierki ? Mocząc w wodzie wypłukałaś resztę pyłków kurzu i innych drobinek. Pytanie też jaki płyn użyłaś, może nie powinienem tego tutaj mówić bo mnie zlinczują ale swój monitor zawsze czyszczę płynem do okien ^^ zero smug i ładnie pachnie.

Pozdrawiam!
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Nie sądzę, próbowałam dwóch ścierek
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez niezalogowany
To ja zawsze czyszczę jakąś pianką do czyszczenia ekranów. Mam do tego też jakąś szmatkę. Najpierw czyszczę tą pianką, a potem odwracam szmatkę na suchą stronę i dodatkowo wypoleruję, żeby nie było właśnie tych smug :)
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Na sucho wycierasz i nie ma smug?
komentarz 6 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Najpierw wycieram na mokro, tą pianką i wtedy jest trochę smug. Dlatego odwracam szmatkę na suchą stronę i przecieram, trochę poleruję, żeby właśnie te smugi usunąć. Nie wiem, może to też kwestia płynu, szmatki, ale u mnie tak działa ;)
0 głosów
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez Sebastian Szyja Bywalec (2,810 p.)
Najlepiej czyści się specjalną pianką (cena od. 8 zł w górę zależna od firmy i jakości) i ściereczką. U mnie wygląda MIODZIO.

Jeśli chodzi o domowy sposób to matryce błyszczące dobrze czyści się na sucho ściereczką do okularów. :D
komentarz 6 sierpnia 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Na sucho się dobrze nie wyczyści jak ekran jest z jakiegoś zaschniętego brudu

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,710 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 45 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 61 wizyt
pytanie zadane 11 lutego w Sprzęt komputerowy przez xmilo0o Nowicjusz (140 p.)

92,556 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,942 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...