• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Uruchomienie pliku exe/apk na serwerze

0 głosów
888 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Witam,

posiadam aplikacje, którą mogę wyeksportować do pliku wykonywalnego. Czy jest możliwość odpalenia takiego pliku na serwerze, a następnie napisania otoczki, która pozwoli na używanie jej za pośrednictwem przeglądarki?  W zasadzie nawet nie wiem co wpisywać w google, jest to w ogóle wykonalne?
komentarz 28 lipca 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Jeżeli dobrze widzę, może to tylko uruchomić program, ja potrzebuję czegoś bardziej na zasadzie streamowania. Bo głębszym researchu, okazuje się że istnieją strony które takie coś udostępniają, jest to jednak diabelnie drogie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 lipca 2016 przez niezalogowany
http://php.net/manual/en/function.shell-exec.php

Umieszczasz plik wykonywalny na serwerze, a potem piszesz skrypt, który wykonuje odpowiednie polecenie, np. uruchomienie pliku wtedy kiedy ty chcesz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,280 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez jarek9244 Gaduła (3,430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,806 wizyt
pytanie zadane 21 maja 2020 w C# przez zdridox Nowicjusz (210 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,184 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2021 w Python przez Anahan89 Obywatel (1,320 p.)

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,323 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...