• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Automatyczne zmienianie wersji programu w IDE po np. 100 debugowaniach. Czy jest taka możliwość?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
156 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Pablo99 Obywatel (1,110 p.)
zamknięte 23 lipca 2016 przez Pablo99
Zadawałem kiedyś podobne pytanie ale nie dostałem na nie konkretnej odpowiedzi. Tak jak w temacie, czy jest taka możliwość? Jeżeli tak to w jaki sposób mogę to zrobić?
IDE VS2015 c++
komentarz zamknięcia: Rozwiązane
komentarz 23 lipca 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Widze, że zamknięte, ale musze.. :P

Jaki to ma sens? Już widze devlogi w stylu "Co nowego" na Google Play:

"1.4.0: Zdebugowaliśmy naszą apke 400 razy."
"1.3.0: Trzysetny debug za nami."

Serio, po co XD
komentarz 23 lipca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Na instagramie: ktoś będzie ciągle klikał "debug" i chwalił się jaki z niego programista xD
komentarz 24 lipca 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Tak to sobie wyobrażam :D
komentarz 24 lipca 2016 przez Pablo99 Obywatel (1,110 p.)
Chciałem to zrobić dla swojej wygody i dla informacji ile debugów jest za mną . Przepraszam, że zapytałem o to, przepraszam, że jestem osobą która lubi analitykę i cyferki. Zrozumiałbym, gdyby moje pytanie było złe ale jestem pewny, że do tych nie należy.
komentarz 24 lipca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Rozumiem cię. Ja tylko sobie niewinnie żartuję. Przepraszać nie masz za co bo jeśli jesteś początkujący to mogłeś takich rzeczy nie wiedzieć, dlatego podałem ci rozwiązanie
komentarz 24 lipca 2016 przez Pablo99 Obywatel (1,110 p.)
Okej, trochę mnie to zirytowało. Za rozwiązanie dziękuje, trochę posiedziałem i jest tak jak chciałem . Dzięki.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 23 lipca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
wybrane 23 lipca 2016 przez Pablo99
 
Najlepsza
Zapis do pliku i odczyt. Co wyłączenie programu dodajesz +1 do zmiennej i ja zapisujesz, jak przy odczycie będzie większe niż 100 to dodajesz +1 do zmiennej z wersją i zapisujesz do pliku
komentarz 23 lipca 2016 przez Pablo99 Obywatel (1,110 p.)
Dzięki . Rozwiązane

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 76 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,541 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 262 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...