• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie urządzenie wielofunkcyjne ?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
328 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Witam.

Przyszedł czas na zakup nowej drukarki, jednak mam problem z wyborem...

Co musi spełniać drukarka aby mnie zadowoliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

- drukowanie w czerni i kolorze

- skanowanie

- kserowanie

Miło jakby miała wifi mogła by sobie stać w innej części pokoju bez kabla USB.

Cena to tak 300-500 zł.

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 lipca 2016 przez Andrzej Kmicic Początkujący (410 p.)
edycja 20 lipca 2016 przez Andrzej Kmicic
Mam Biedronkową HP3515 jest postawiona właśnie osobno w innym niz router pokoju i podłączona jest przez WIFI. Jest wspólna dla wszystkich w domu. Tego WIFI nie umiałem ustawic aż pojawil się update-wizard który wszystko sam poinstalował. Pyta sie tylko jak połaczyc WIFI (do routera) czy kablem USB. Sam wszystko robi, drukarka jest tania, tusze czasem przeceniają w Biedronce. Ostatnio trafiłem tusz nr 650 za 25zł.

Jeszcze dopiszę że oprócz wszystkich czynności o których piszesz, skanuje się bardzo łatwo, równiez z panelu sterowania. Drukarka skanuje do plików graficznych lub pdf. Pytając sie o katalog docelowy umozliwia porzadkowanie dokumentów w katalogach. Szkoda że nie dokłada stron do PDF ale pewnie są programy do linkowania stron PDF.

No i skanuje i drukuje równiez ze własnego pulpitu z menu na własnym odchylanym pod kątem ekranie LCD.

Jedyna wada gram w Lotka i najmniejsza szerokość papieru jest nieco wieksza od szerokosci kuponów Lotto. Dla kopert OK dla kuponów trzeba wstawić sprytną prowadnice z tworzywa.
0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2016 przez Kalihali Nowicjusz (180 p.)

W podanym przez Ciebie przedziale cenowym rewelacji nie nabędziesz. Ja mam Brothera i jestem zdania, że ta parka jako jedyna jest w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Jedyny model, nowy rzeczy jasna, który znalazłem a który wydaje się być rozsądnym zakupem to DCP-J105 taki jak tutaj https://atramentowka.com/Brother-DCP-J105

Model, który znalazłem nie ma WI-FI ale wydaje mi się, że nie jest to jakiś strasznie ważne. Ja mam droższy model, z większa ilością funkcji i specjalnie nie brałem opcji z WI-FI. Uważam, że do warunków domowych nie jest taka opcja w pełni potrzebna w przypadku urządzeń wielofunkcyjnych.

 

0 głosów
odpowiedź 29 grudnia 2016 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Ja mam Brother DCP-195C. Bardzo fajne urządzenie i ma wszystkie funkcje jakie chcesz niestety poza Wi-Fi, ale za to tusze (nie oryginalne, ale też bardzo dobre) są w Sferisie za 5zł. Jakość wydruku i skany moim zdaniem przeciętna, a na duży plus specjalny profil do drukowania zdjęć i możliwość ustawiania tacki na podawanie mniejszych formatów papieru. 4 lata jej używam i nie mam żadnych problemów, a kosztowała wtedy 300zł, a teraz jak widzę cena skoczyła sporo bo na Ceneo widzę po ok. 470zł.
komentarz 23 stycznia 2017 przez trazex Nowicjusz (100 p.)
A jak często drukujesz? Jeśli czesto, to moze nawet bardziej opłacalne będzie wynajmowanie kserokopiarki, bo wtedy płaci się za użytkowanie. Zawsze warto zapytać http://www.biuro-styl.com.pl/leasing/
komentarz 24 stycznia 2017 przez Q_Nick Mądrala (5,010 p.)
Z różną częstotliwością, ale bryza papieru starcza średnio na 3 miesiące, tak samo jak tusz.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 112 wizyt
pytanie zadane 1 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Promcio Użytkownik (690 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 347 wizyt

92,555 zapytań

141,400 odpowiedzi

319,537 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...