• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

OpenGL + UE4

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
163 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2016 w C i C++ przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Cześć. Może ktoś wie jak dodać bibliotekę zewnętrzną do Unreal Engine 4. Chodzi tu dokładnie o glewa. Drugie pytanie jest takie czy to w ogóle zadziała?
komentarz 18 lipca 2016 przez niezalogowany
A na co ci dołączać do silnika gier, który jest już wystarczająco duży i zaawansowany, jakieś zewnętrzne biblioteki, jeśli mógłbym spytać? :)
komentarz 18 lipca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Dla zabawy. Poza tym opengl ma kilka funkcji których już się nauczyłem, a są dla mnie bardzo wygodne. Choćby moje api
komentarz 18 lipca 2016 przez niezalogowany
Dla zabawy... No, jak chcesz ;)

No no, to że OGL-a umiesz to wiem.
komentarz 18 lipca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Nie rozumiem że piszesz że wiesz. Nigdzie się w tym pytaniu tym nie chwaliłem
komentarz 19 lipca 2016 przez niezalogowany
No, dobra, ale pisałeś trochę o Open GL-u w innych pytaniach... Dobra, nieważne ;)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 510 wizyt
pytanie zadane 17 listopada 2018 w C i C++ przez Wi_ktos Bywalec (2,950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...