• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Android - cutom ROM

Object Storage Arubacloud
0 głosów
222 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2016 w Urządzenia mobilne przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Jako że mój LG L90 ledwo działa na lizaku to pomyślałem nad wgraniem CM13. Problem jest taki, że nigdy tego nie robiłem, więc nie wiem co się może z tym wiązać. 1. Czy wgranie custom ROMu załatwi problemy z zacinaniem itp.? 2. Czy taki ROM może spowodować, że niektóre aplikacje nie będą działać prawidłowo? Pokemon GO to aktualnie priorytet numer 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 lipca 2016 przez Nightmare43 Użytkownik (630 p.)
Jeśli chcesz koniecznie mieć pokemony go to musisz wgrać rom androida minimu 4.4 niższe androidy nie obsługują p go. Myślę że wgranie niższego androida powinno ci przyśpieszyć teoretycznie telefon ale rób to bardzo ostrożnie bo jeden błąd i masz bricka a tego chyba nie chcesz. Jeśli chodzi o inne aplikacje to po zainstalowaniu rooma będziesz musiał na nowo instalować aplikacje a przed wgraniem radze ci zrobić backup przez twrp albo titanium backup. Ogólnie znajdź na internecie jakiś dobry sprawdzony room 4.4 czy jaki tam chcesz do twojego modelu tela i wgraj tak jak jest w instrukcji , powinno wszystko działać o ile czegoś nie sknocisz. Pozdrawiam :3
komentarz 17 lipca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Bez przesady z tym że jeden błąd i brick, tak naprawdę ciężko uceglić telefon, musiałbyś odpiąć kabel podczas wgrywania bootloadera, wtedy mógłby być problem, tak to jedynie bootloop ewentualnie chwilowy brak systemu co się da naprawić, nawet większość bricków w serwisie naprawią za 30zł (ale to już się wiąże z utratą gwarancji)

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 1,034 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,392 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2019 w Urządzenia mobilne przez HitMan Użytkownik (850 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2018 w Urządzenia mobilne przez niezalogowany

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...