• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed jquery problem z fancybox'em

0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 16 lipca 2016 w JavaScript przez karmel1988 Początkujący (250 p.)
zamknięte 16 lipca 2016 przez karmel1988

Witajcie stanąłem przed swoim pierwszym projektem strony www. Niestety fancybox mi nie działa. Zrobiłem szablon strony i wrzuciłem byle jakie zdjęcia żeby go przetestować. Nie wiem co jest nie tak. Kod strony:


<!DOCTYPE html>
<html lang="pl">
<head>
    <meta charset="utf-8" />
    <title>Zacisze pod Otrytem</title>
    <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge,chrome=1" />
    <link rel="stylesheet" href="style.css"/>
    <link rel="stylesheet" href="fancybox/jquery.fancybox-1.3.2.css" type="text/css" media="screen" />
    <script type="text/javascript" src="jquery-1.4.3.min.js" </script>
    <script type="text/javascript" src="fancybox/jquery.fancybox-1.3.2.pack.js"></script>
  

</head>

<body>

    <header>
        <h1>Zacisze pod Otrytem</h1>
        <nav>
            <ul>
                <li>Strona Główna</li>
                <li>Nasz Domek</li>
                <li>Atrakcje</li>
                <li>Galeria</li>
                <li>Kontakt</li>
        </nav>
    </header>
    
    <article>
        <p>główna treść</p>
        <a href="img/1.jpg" class="fb" ><img src="img/1.jpg"></a>
        <a href="img/2.jpg" class="fb"><img src="img/2.jpg"></a>
        <a href="img/tlo.jpg" class="fb" ><img src="img/tlo.jpg"></a>
        
    </article>
    
    <aside>
        <p>panel boczny</p>
    </aside>
    
    <footer>
        <p>Copyright by Mati</p>
    </footer>
    <script type="text/javascript">
    $(document).ready(function() {
        $(".fb").fancybox();
    });
    </script>

</body>
</html>

W konsoli wyskakuje i coś takiego:

Zielonego pojęcia nie mam co jest przyczyną. Z góry dzięki za wszystkie porady:)

komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany
komentarz 16 lipca 2016 przez xmentor Nałogowiec (49,520 p.)
Zła ścieżka dostępowa? Jeżeli masz jakiś problem i zadajesz pytanie na forum, ale zanim ktoś odpowie Ty już znalazłeś rozwiązanie, to zamykając te pytanie dodaj notatkę jak ten problem rozwiązać by inni szukający odpowiedzi nie musieli zadawać takiego pytania jeszcze raz.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 404 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 320 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w JavaScript przez shadax Obywatel (1,850 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...