Witajcie stanąłem przed swoim pierwszym projektem strony www. Niestety fancybox mi nie działa. Zrobiłem szablon strony i wrzuciłem byle jakie zdjęcia żeby go przetestować. Nie wiem co jest nie tak. Kod strony:
<!DOCTYPE html>
<html lang="pl">
<head>
<meta charset="utf-8" />
<title>Zacisze pod Otrytem</title>
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge,chrome=1" />
<link rel="stylesheet" href="style.css"/>
<link rel="stylesheet" href="fancybox/jquery.fancybox-1.3.2.css" type="text/css" media="screen" />
<script type="text/javascript" src="jquery-1.4.3.min.js" </script>
<script type="text/javascript" src="fancybox/jquery.fancybox-1.3.2.pack.js"></script>
</head>
<body>
<header>
<h1>Zacisze pod Otrytem</h1>
<nav>
<ul>
<li>Strona Główna</li>
<li>Nasz Domek</li>
<li>Atrakcje</li>
<li>Galeria</li>
<li>Kontakt</li>
</nav>
</header>
<article>
<p>główna treść</p>
<a href="img/1.jpg" class="fb" ><img src="img/1.jpg"></a>
<a href="img/2.jpg" class="fb"><img src="img/2.jpg"></a>
<a href="img/tlo.jpg" class="fb" ><img src="img/tlo.jpg"></a>
</article>
<aside>
<p>panel boczny</p>
</aside>
<footer>
<p>Copyright by Mati</p>
</footer>
<script type="text/javascript">
$(document).ready(function() {
$(".fb").fancybox();
});
</script>
</body>
</html>
W konsoli wyskakuje i coś takiego:

Zielonego pojęcia nie mam co jest przyczyną. Z góry dzięki za wszystkie porady:)