• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Telefon (niedziałające sms)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
158 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2016 w Urządzenia mobilne przez Zahrad Użytkownik (740 p.)
Witam od tygodnia posiadam telefon Huawei Y6 i mam z nim taki problem, że nie wysyła i odbiera żadnych sms.

Jestem w t-mobile.

Próbowałem już wszelkie zmiany i niewiem jak to zmienić.Aczkolwiek jak sprawdziłem przekladając karte sim do innego telefonu to tam sms też niedziałają.

Czy to przez to że telefon ma jakieś simlocka ?

Czy warto było by sprawdzić jak telefon by się zachował mając duplikat karty ?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 lipca 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)

Aczkolwiek jak sprawdziłem przekladając karte sim do innego telefonu to tam sms też niedziałają.

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. Są dwie opcje:

a) Jest problem z kartą, prawdopodobnie ciężko będzie to naprawić o ile się da

b) Na telefonach masz simlocka. Zobacz, czy twoje telefony mają simlocka 

komentarz 15 lipca 2016 przez Zahrad Użytkownik (740 p.)
Czyli warto by zrobić duplikat karty ?

I zdjąć simlocka w salonie z telefonu ?
komentarz 15 lipca 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Zależy jaki simlock. Bo możesz mieć np. kartę z t-mobile i simlock t-mobile, to wtedy i tak zdjęcie simlocka nic nie da. Możesz spróbować zrobić duplikat karty.
komentarz 15 lipca 2016 przez Zahrad Użytkownik (740 p.)
Ok a jak nie zadziała też duplikat karty więc wtedy oddać na gwarancję ?
komentarz 15 lipca 2016 przez CzikaCarry Szeryf (75,340 p.)
Mówiłeś, że testowałeś na innym telefonie. Jeśli tamten telefon działa dobrze (tzn działa na nim jakaś inna karta sim) to wtedy nie ma co oddawac na gwarancję, bo poprostu nie ma żadnej wady.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2016 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Zadzwoń do BOK swojej sieci, pewnie oni coś zablokowali. Osobiście już kilka razy miałem tak, że smsy nie docierały i telefon do operatora załatwił sprawę.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
wlacz transfer danych i sprobuj jeszcze raz
komentarz 15 lipca 2016 przez Zahrad Użytkownik (740 p.)
myslisz, że nie próbowałem?
komentarz 15 lipca 2016 przez QizmoPL Stary wyjadacz (11,440 p.)
jak bym wiedzial ze nie probowales to bym nie pisal, a tak po zatym moja krysztalowa kula jest na gwarancji, przepraszam

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 365 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2016 w Urządzenia mobilne przez Madar Obywatel (1,560 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,533 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez vonder Nowicjusz (130 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,617 komentarzy

61,953 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...