• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Witam (^<^)/ Sprawa się tyczy kompilatora Code Block na systemie windows xp black edition v8.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
155 wizyt
pytanie zadane 14 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Niebieski_Zerg Użytkownik (610 p.)
Witam (^<^)/ Sprawa się tyczy kompilatora Code Block na systemie windows xp black edition v8(odkryłem tego laptopa na strychu,ostatnia aktualizacja około 2009/2010 ). Podczas kompilowania nawet krótkich kodów pojawia się często komunikat który brzmi:"It seems that this project has not been built yes. Do you want to build it now? ". Nie pokazuje mi żadnych błędów (Nawet jak jest błąd to milczy), wiem że kod jest w porządku ponieważ odpalałem go na innym pc, jeśli chodzi o proste programy takie które mają np :wyświetlić coś, wczytać jakieś dane, czy operacje na tablicach itd... Działa, lecz jak zacząłem bawić się w pliki .txt (odc 7 od M.Zelenta pliki tekstowe) to już nic nie ruszy :c Jeśli chodzi o wspomniany brak pokazywania błędów, choćby brak " ; ", to i tak nic nie ruszy i wywali komunikat o nie zbudowanym projekcie... :p

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016 przez TheSadSmile Użytkownik (870 p.)
O ile dobrze pamiętam (mogę się mylić) to wystarczy wejść do ustawień kompilatora i tam zmienić jakieś ustawienie. To chyba było tak: Settings -> Compiler -> na górze jest okienko z już wybranym kompilatorem. Spróbuj je zmienić
komentarz 15 lipca 2016 przez Niebieski_Zerg Użytkownik (610 p.)
Wiem o co ci kolego chodzi, teraz chciałeś bym wszedł w opcje toolchain executables i tam sobie kliknął auto detect :p Robiłem to i nic :p

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 162 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2016 w C i C++ przez Niebieski_Zerg Użytkownik (610 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 4,396 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...