• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie są wasze cytaty/motta życiowe ??

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
4,087 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2015 w Offtop przez el_dawidos Bywalec (2,090 p.)
Moje ulubione to:

Standardowa edukacja zapewni ci przeżycie. Samokształcenie – fortunę.

Jim Rohn

 

Nigdy się nie poddawaj, nie warto, pracuj i wierz sukces bo co masz w głowie wkrótce będziesz miał w rękach.
komentarz 8 maja 2016 przez michalinawika Nowicjusz (100 p.)

Możesz nie wie­rzyć w jut­ro, lecz ono i tak nadejdzie. 

16 odpowiedzi

+9 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

Nie porównuj siebie do innych, jedyną osobą od której powinieneś być lepszy jesteś ty sam z dnia wczorajszego

Albowiem nie otrzymaliśmy ducha bojaźni, ale mocy, miłości i trzeźwego myślenia - 2Tm 1,7  

komentarz 29 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Ej, a ten pierwszy cytat to czyj? Czyżby Mahatma Gandhi? Czy może się pomyliłem?
komentarz 29 kwietnia 2015 przez Mister123450 Dyskutant (8,700 p.)
Ten pierwszy cytat skądś znam i jest piękny.
komentarz 29 kwietnia 2015 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Nie wiadomo kto jest autorem, natomiast Gandhi rzeczywiście posługiwał się tym cytatem
+7 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez nefil1m Stary wyjadacz (10,690 p.)

To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Jonathan Carroll

Bez bułki to i parówka nie ma domu

Ed

Wy śmiejecie się ze mnie bo jestem inny. Ja śmieję się z was bo jesteście tacy sami.

Jonathan Davis

 

+5 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)

Są pewne różnice - mruknął Geralt, wciąż pod nie­przyjaznym wzrokiem kocura.
- Są - zgodził się Codringher. - Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny bę­dą zawsze.

Andrzej Sapkowski

Przepraszam, że z przekleństwem, ale to idealnie odwzorowuje życie... ;)

+5 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez Kuba Stary wyjadacz (12,460 p.)

Kod twój jak i umysł niechaj czystymi pozostaną.

Autor... nieznany angel

+4 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Nie ma takiej rzeczy jak "nie ma takiej rzeczy" - Greed, Fullmetal Alchemist Brotherhood
Nie popełniłem błędu, znalazłem 10,000 sposobów na to by to działało źle - Edison
+3 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Jak umiesz liczyć to licz na siebię!
komentarz 9 listopada 2015 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
To jest głupota, a nie cytat...
komentarz 9 listopada 2015 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
To nie głupota, zwłaszcza w niektórych środowiskach. Pomyśl ile osób z tych których znasz naraziłoby dla ciebie życie, jeśli mieliby wybór. Ja myśle, że niezależnie od osoby każdy ma tylko maksymalnie kilka takich osób.
komentarz 10 listopada 2015 przez b00ny Mądrala (6,050 p.)
^ Bez sensu.
+2 głosów
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez niezalogowany
Moje motto to: bądź optymistą, jeśli dostałeś dwóję, ciesz się, że nie dostałeś jedynki (jak już dostałeś pałę, to powinieneś zacząć się uczyć ;)). Znak też takie o, chyba od John'a Lennon'a, czy jakoś tak: Jeśli czas zmarnowany daje ci radość, to nie jest to czas zmarnowany. Jeśli chcesz zobayczyć więcej takich złotych myśli to wejdź na temat założony przeze mnie ,,Codzienne złote myśli", albo wejdź na ten link http://youtube.com/watch?v=FZk40J_drws A tutaj masz link do tej super muzyczki w tle ;) http://youtube.com/watch?v=b-QrYq78sVU
+2 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2015 przez polko14 Nowicjusz (180 p.)

Potrafisz to zrobić, jeśli wierzysz, że potrafisz. ~Napoleon Hill

+1 głos
odpowiedź 29 kwietnia 2015 przez marcin_w Gaduła (3,190 p.)

"Ludzie przestają myśleć gdy przestają czytać" Denis Diderot

 

 

+1 głos
odpowiedź 30 kwietnia 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)

No to moja dygresja :)

 Puki sam nie zaragujesz nie możesz liczyć na to że coś się zmieni.

 

+1 głos
odpowiedź 4 maja 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Just do the thing and you shall have the power - Mirosław wiele razy przytaczał ten cytat w sprawach slight edgowych. Fajna sprawa.

Wisdom says: be strong - Jest to linijka z jednej z piosenek Behemotha z płyty Satanica.
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2015 przez mareczek87 Początkujący (250 p.)
Witam wszystkich serdecznie.

Mnie "zabił" pozytywnie cytat który pojawia się w i Pana Mirosława w filmie promo.

"Nie porównuj się do innych. Jedyną osobą którą powinieneś być lepszy jesteś ty sam z dnia wczorajszego" - szczerze, ostatnio miałem z tym duży problem w życiu. Pora zmienić :) A wiadomo, czy Pan Mirosław się kimś inspirował przekazując ten tekst?
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2015 przez morius323 Obywatel (1,410 p.)
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny.

George Orwell
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2015 przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)

Whatever happened, happened.

Czyli w wolnym tłumaczeniu "co się stało, to się nie odstanie".

 

0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2015 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)

Cytaty może z  bajeczki ale mają przesłanie :)

Nagato z Naruto

  • Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

Itachi z Naruto

  • Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.
  • Przywiązanie jest ograniczeniem samego siebie.
  • Jeśli masz siłę, w końcu staniesz się samotny, a w ostateczności arogancki. Nawet jeśli byłeś wszystkim czego ludzie życzyli ci od początku.
  • Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją.
  • Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią.
  • Znać samego siebie to klucz do perfekcji. Ponieważ to oznacza wiedzę na temat tego co możesz, a czego nie możesz zrobić […]To znaczy, że możesz wybaczyć sobie to, czego nie potrafisz zrobić.
  • Ci, którzy nie potrafią zaakceptować siebie, skazani są na porażkę.

 

0 głosów
odpowiedź 11 listopada 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
Świadomie uszczuplającym dochody państwa – bezideowcem

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 5,589 wizyt
+4 głosów
29 odpowiedzi 2,196 wizyt
–2 głosów
6 odpowiedzi 559 wizyt

92,573 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...