• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop Fujitsu SIEMENS MS2212 nie wyświetla się nic na ekranie

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
182 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
Witam, mam problem z laptopem o modelu podanym w temacie, ponieważ po włączeniu słychać że się uruchamia diody święcą lecz nie wyświetla się nic, nawet po podłączeniu pod zwykły monitor komputerowy nie wyświetla się obraz (na monitorze). No więc co może być przyczyną uszkodzona płyta ? (po rozebraniu zauważyłem że podzespoły się strasznie grzeją nawet po wymianie pasty)

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2016 przez niezalogowany
Podejrzewam uszkodzenie grafiki, lub któregoś z mostków na płycie głównej. Też miałem Fujitsu (co prawda inny model) ale osobną grafikę, która padła dwa razy z rzędu. Jeżeli masz zintegrowaną, to kup kadłubek lub pozbądź się tego na części ;)
komentarz 13 lipca 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
A mógłbym prosić o nazwe lub link do opisu tego nieznam sie za dobrze na laptopach
komentarz 20 lipca 2016 przez niezalogowany
Jeśli chodzi ci o to, czy masz zintegrowaną grafikę czy też nie, to wejdź na strone Fujitsu, i powinni mieć podstronę o wsparciu, bądź pomocy technicznej. Najlepiej jest to zrobić po numerze seryjnym laptopa, który zazwyczaj znajdziesz na spodzie obudowy. Po wpisaniu numeru, wypisze Ci model, a tam sobie sprawdzisz pełne parametry tego laptopa. Ja tak mam bynajmniej w Toshibie, Asusie i Lenovo. Czy Fujitsu ma taką stronę- tego nie jestem pewien.

Natomiast, jeśli chodzi ci o kadłubek do laptopa, to spisujesz model, i szukasz po allegro ;)
0 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016 przez marko Nałogowiec (29,170 p.)
To pytanie powinno być zadane,przed rozbieraniem laptopa na części.

Hej  :)
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2016 przez niezalogowany
Najpierw ja bym sprawdził, czy któraś z kości pamięci RAM nie padła.
komentarz 15 lipca 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
Sprawdzałem wszystko co się dało :)
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2016 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Do serwisu niech sprawdzą płytę ale pewnie padła grafika lub mostek.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 370 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 301 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,633 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez usterkahp Nowicjusz (120 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...