• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Praktyki Wrocław

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
612 wizyt
pytanie zadane 12 lipca 2016 w Java przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
Dzień dobry. Jak większość wie na tym forum znajdują się osoby które są amatorami jak i prawdziwymi wyjadaczami z krwi i kości posiadającymi swoje firmy. Czy znajduje się ktoś tutaj kto by przyjął na praktykę osobę jako Java lub Python developer na terenie Wrocławia? Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać tutaj lub priv, ja już się dalej odezwę.
komentarz 12 lipca 2016 przez niezalogowany
Wątpię aby wiele osób zajmujących się rekrutacją przeglądało to forum, jeżeli już to tak jest np na 4programmers, ale chyba chcesz sobie ułatwić całą sprawę, bo to nie jest tak, że to Ty powinieneś się starać o przyjęcie do firmy?

Generalnie większość korpo kończy rekrutację pod koniec czerwca (Tieto, Nokia, Comarch)
komentarz 12 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,910 p.)
edycja 12 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta

Nie chodzi mi by szukali. Tylko mi chodzi o osoby które tutaj stale się wypowiadają tu i uczęszczają w życiu forum, a przy okazji mają firmę czy coś i tylko napisała, że mogę np napisać do tej osoby. Co do korpo to chcą studia studia i jeszcze raz studia, czyli technik informatyk z dobrym technikum już jest skreślony dla nich, więc z korpo dałem sobie spokój, a szukam coś z średniej półki

komentarz 12 lipca 2016 przez KamilloPL Gaduła (3,470 p.)
to do korpo dobrych programistów z pasją nie biorą? hmmm
komentarz 13 lipca 2016 przez niezalogowany
Biorą, raczej liczy się twoja wiedza sprawdzana na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie wiem gdzie chodziłeś na rozmowy że doszedłeś takich wniosków, ale w tych bardziej poważanych korporacjach liczy się skill

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 667 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 2,696 wizyt
pytanie zadane 7 listopada 2017 w Python przez BartekDataIT Użytkownik (770 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 143 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...