• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nie mogę odczytać danych z mojego mp4 pomimo iż nadal zajmują miejsce na dysku.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
119 wizyt
pytanie zadane 8 lipca 2016 w Offtop przez Perry Nowicjusz (120 p.)

Witam, mam pewien problem, mam nadzieję że dobrze trafiłem.
Lata temu kupiłem mp4 iriver s10, po kilku latach użytkowania nagle dziwnym sposobem z dnia na dzień muzyka się usunęła. Potem długo jej nie używałem, pobrałem kilka nowych kawałków, aż tu nagle patrzę że dysk jest prawie pełen, trochę mnie to zastanowiło ponieważ pobrałem maksymalnie 200mb muzyki, a mp4 ma pojemność 1GB. 

Po podłączeniu jej do komputera wyskakuje komunikat o naprawie sprzętu i odzyskaniu utraconych plików, zrobiłem to, i powstał ciekawy błąd, bo kawałki starych piosenek, tych które zniknęły połączyły się z obecnymi kawałkami. I jak np. miałem muzykę która trwałą 3min, nagle zrobiło się z tego 12 min i są to 3 połączone piosenki. 

I tu nasuwa się pytanie, czy te pozostałe 700mb to może być moja muzyka z przed lat? Tylko nie jestem jej w stanie odtworzyć? I czy jest jakiś sposób bym odzyskał utraconą muzykę? 

Jeśli nie wystarczająco opisałem problem, z chęcią zrobię to za pomocą skype/ts3.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2016 przez niezalogowany
zrób kopię muzyki sformatuj pamięć i zobacz czy działa
komentarz 9 lipca 2016 przez Perry Nowicjusz (120 p.)
Właśnie nie chce formatu robić bo nie mam jak skopiować tej muzyki, skopiować mogę 219MB a zajęte jest 800MB, czyli do 580MB nie mam dostępu, tych plików nigdzie nie ma.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 194 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 290 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2023 w C i C++ przez tymek112 Obywatel (1,530 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...