• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

HP ProBook 4540s opinie, czy warto?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
700 wizyt
pytanie zadane 7 lipca 2016 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
Witam, pytanie do wszystkich, co sądzicie o HP ProBook 4540s (i5 3gen, 8GB RAM, 500GB HDD), mam możliwość kupna, chodzi mi bardziej o to, czy ktoś miał, lub zna kogoś kto go miał (lub wersje zbliżone), jakie poprostu Wy (użytkownicy tego zacnego forum) macie opinie na jego temat, przeraża mnie kupno HP, ponieważ chodzą plotki że nowe HP, to istne badziewie, a jak wygląda to tutaj, czy te laptopy to jeszcze okres, kiedy spece w HP myśleli, i robili produkty fachowo i solidnie? Jak wygląda żywotność tych laptopów, dodam jeszcze że zależy mi na jakości zbliżonej do ThinkPadów, i serii Latitude :)

Pozdrawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
wybrane 13 lipca 2016
 
Najlepsza
Probooki i elitebooki są spoko.

Pracuje od półtora roku na HP Probook 450 G1 i nie miałem żadnych problemów.

Jakbyś miał jakieś konkretne pytania to pisz tutaj albo na pm to jeśli będę wstanie to odpowiem.

Tyle, że siedzę we frontendzie to tu ogromnych mocy przerobowych nie trzeba. ;)
komentarz 7 lipca 2016 przez niezalogowany
Witaj, zasadniczo też potrzebuję laptopa do takiego zastosowania, lecz chcę aby miał troszkę zapasu. Powiedz HP'eki wychodzą pod kątem ciepła? Chodzi mi o to czy masz farelkę przy dłuższym użytkowaniu, czy temperatury są przyjazne dla podzespołów? Jak wygląda kwestia matrycy, bo słyszałem że na nią ludzie też narzekają ;)
komentarz 7 lipca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Jeśli zasyfisz wlotów to temperatury są naprawdę niskie i to nawet przy długiej pracy. Nie pali w dłoń. ;) Gorzej w grach, wtedy znacznie się zwiększają, nie mówiąc już o głośności chłodzenia. Ale bardzo rzadko na nim gram więc mi to nie przeszkadza. Co to samej matrycy to jest w porządku. Raczej nic nadzwyczajnego. Matowa jest przyjemna w użytkowaniu, nie zauważyłem jakichś przestrojów jeśli chodzi o kolory, artefaktów czy czegoś podobnego, chociaż mam wrażenie, że kolory mogłyby być bardziej, hm, bardziej wyraziste.

Generalnie nie mam na co narzekać. Do moich potrzeb wystarcza jak najbardziej. :)
komentarz 13 lipca 2016 przez niezalogowany
Dzięki wielkie za pomoc ;)
komentarz 8 października 2017 przez kNNight Użytkownik (750 p.)
Ja wzielem jaki czas temu 455 g3 i to jest jakas katastrofa widze go czesto lecacego przez okno, idzie jak kon pod gorke a o zainstalowaniu linuksa, na oddzielnej partycji jako drugi system badz zbootowac z usb wogole nie wchodzi w gre, 7 z plyty nie botuje nawet grzebalem w biosie i patrzac na ustawienia powinno wszystko grac wymierajacy gatunek prawdopodobnie. ;D

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 184 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 295 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 189 wizyt
pytanie zadane 15 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez bos_kg Nowicjusz (120 p.)

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...